Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit "tud" a 15 hónapos...

Kinek mit "tud" a 15 hónapos babája?

Figyelt kérdés
Szerintem az én kislányom nagyon ügyes,okos....kíváncsi vagyok,hogy ez alap ebben a korban,vagy tényleg ügyesebb.
máj. 24. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
A mozgása szépen fejlődik. Már sétál. Néhány szót ismétel utánunk. Nagyon szereti a könyveket. Sok mindent megért már. Jelzi, hogy mit szeretne. Nem tudom, hogy konkrétan mi érdekel téged.
máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmi,köszi! :)) Nem vagyok elfogult,csak nincs kihez viszonyítani.Ő is mutogat,megy már kapaszkodás nélkül elég hosszan.Amin meglepődtem,mondja,hogy nem,apa(aba),aja,meg a Fifit,úgy mondja hogy ihi.Ő a kutyánk. :) Ma is a kis locsolójába engedtem vizet,ő meg locsolta magától a palántákat.Ha ki akar menni,próbálja felvenni a cipőjét.Tudja hol a foga,szája,füle,haja.Meg nem is tudom..fura hogy ennyi mindent tud és ilyen kicsi.😅🤷
máj. 24. 17:38
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez se nem kirívó se nem rossz, teljesen normális egy 15 hónaposnak. Az enyém is kb ugyanezeket tudta.
máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Átlagos.
máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igaz mar 16, nem mond egy szot sem, nem hangutanoz. 4 honapja stabilan jar, mindent megert es megertet, hazimunkaban sajat szintjen segit, ha elmondunk egy mondokat vagy szoveget odahozza a konyvet, ami azt tartalmazza, kanallal, villaval eszik, poharbol iszik, montessori kessel szepen szeletel. Butorokra felmaszik, butorokrol letolat, tornyot epit 2-3 elembol, esti alvas elott segit “elpakolni”. Tudja mikor van nappali alvas (tizorai utan), sajat maga az agyaba fekszik, elkoszonunk es onalloan elalszik. Cserebe az ejszakai alvasa kitesz 10 rosszalvo gyereket, azt sem tudom, aludt-e valaha 2 oranal tobbet egyben. 😅
máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ja igen,enni is eszik már egyedül,kb.1-2 hónapja.Köszönöm a válaszokat!🤗


Utolsó!Az nagyon rossz lehet...😞😳

máj. 24. 19:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg ha koszos a keze,megy a fürdőbe...multkor bekakilt.Kérdem tőle,van kaki?Ment és hozta a popsitörlőt 😁
máj. 24. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Átlagos gyereked van.

Mindenki szerint a saját gyereke a legokosabb legügyesebb, örülj neki ne itt dicsekedj vele

Az én fiam két éves, én sem dicsekszem azzal, hogy sok két éves meg sem szólal, az én fiam még már komplett több szavas mondatokat használ, olyan szavakkal, hogy érkezik, isteni, csodálatos stb.

máj. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem okosabb a gyereked mint az összes többi
máj. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1#


A mi lányunk is mond szavakat magától: pl. cici, nyam-nyam (ha éhes), apa, cic (cica). Tényleg durva, hogy pár hónapja szinte semmit nem csináltak, most meg ilyen ügyesek. Nekem ő a második gyerekem.

máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!