Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap kell, hogy kakiljon...

Mindennap kell, hogy kakiljon a baba?

Figyelt kérdés
16 hós a lányom, és nem kakil minden nap. Már próbáltam, hogy joghurtot adtam neki, sokat itattam, de akkor sem. Ajánljatok valamit légyszi!
2010. okt. 30. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukros kamillatea vagy cukros édeskömény tea. A cukor jobban elősegíti a dolgot. A Kislányom sem kakil csak 2-3 naponta az orvos szerint ez természetes.
2010. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz.nekem azt mondták hogy 3 naponta azért ajánlatos.


az én lányom 21 hónapos és 2 hónapja mi is ezzel küzdünk.majd 3 hétig 5 naponta kakilt.most már jobb a helyzet max 3 naponta van kaki,de van amikor még gyakrabban is.

csak még mindig gond hogy kiabál,megijed mikor érzi hogy kell neki.erre azt mondták hogy egyszer biztos fájt neki és az emlék miatt kiabál.


én is próbáltam mindent:őszilé,szőlőlé,barack,szőlő,probiotikus ital(mizoba és actimelbe is van),sok folyadék (de akkor meg enni nem kellett neki),leavolac szirup,glicerineskúp,lázmérő.


de szerintem ha 2-3naponta kakál az nem olyan nagy gond,legalábbis én annak már örülök.meg hát nekünk felnőtteknek se kell minden nap.


írj ha van kérdésed még!



24N

2010. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja a kamillateát is próbáltam de azt meg nem itta meg.



24N

2010. okt. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a fissen facsart narancslé vált be 1dl és 1-2órán belül megvan az "eredmény"!Probáld ki hátha nektek is segít!!!

2010. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 30. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!