Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használsz ilyen hidegben...

Mit használsz ilyen hidegben a baba arcocskájának védelmére? Krém, babaolaj?

Figyelt kérdés
ma nagyon kipirosodott a kicsim arca,így jutott eszembe hogy séta előtt be kellene kenni valamivel.én pl.babaolajra gondoltam,de hátha kapok itt jobb ötletet.
2010. okt. 31. 19:39
 1/7 Callista ***** válasza:
Gyermekorvos írja fel nekünk a védőkrémet arcra! Gyógyszertári és nagyon jó!
2010. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Johnsons testápolóval kenem, de csak este fürdés után mindenhol, semmi mást nem használok és ilyen gondunk még nem volt. Pedig mindennap kinn vagyunk 1 másfél órát biztos.

2010. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

off.

bocs, hogy kérdezek, de milyen amikor kipirosodika baba arca a hidegtől? az első babámnál ezt nem tapasztaltam, de most a 2. babám arcán piros folt van, kicsit száraz. Neogranormon-t kenek rá.

2010. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Johnsons hideg elleni védőkrém
2010. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget..megpróbáljuk a johnsonst..a fürdetője és az olaja jó..hátha az arcára is beválik ez a hideg elleni krém. Amúgy igen..piros és száraz az arca..gondolom a hideg és a szél miatt.további szép estét nektek!
2010. okt. 31. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:

nivea baby soft

szerintem a legjobb krém

2010. okt. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babe hipoallergén arckrém nagyon jó.
2010. nov. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!