Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának mivel...

2 hónapos babának mivel kössem le a figyelmét?

Figyelt kérdés
Amikor ébren van, olyan, mintha mindig unatkozna, hamar elsírja magát. A pihenőszékén is van 3 kis plüss figura, kb. 5 perc után megunja és más kell neki. Rajzoltam már egyszerű ábrákat is fekete tussal fehér papírra, azt tanulmányozta eddig a legtovább.
2010. okt. 31. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj a kezébe egy kendőcskét,és hagyd nyugodtan az ágyában. Nem baj,ha egy kicsit sírdogál,nem lesz tőle semmi baja. Ha már most állandóan mellette vagy,akkor később nem lesz egy szabad perced sem. Pár hónap múlva lehet majd vele játszani.
2010. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lufit aggattunk az ágya fölé, azt lenyűgözve nézte, meg a plüssfigurákat mutogattam neki, báboztam velük, meséltem meg énekeltem hozzá.
2010. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk a kiságyra szerelhető zenélő forgó bejött, nagyon szerette, sokáig nézegette:-)
2010. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!