Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes babámnak nagyon...

4 hetes babámnak nagyon hámlik a hajas fejbőre. És kis piros pattanások kezdenek a fejecskéjén kijönni. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A hamlas koszmo lehet, de a piros foltokat nem tudom.A lanyomnak nem volt koszmoja.Biztos lesz aki tobbet tud segiteni.
2010. okt. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hámlás koszmó, a pattanások meg tejkiütés. Az anyatejben lévő hormonok miatt jönnek ki, nem kell piszkálni, el fog múlni.
2010. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azert ha mesz dokihoz/vedonohoz mutasd meg Neki.

a koszmo miatt ne aggodj, csak babaolaj kell hozza (baratnomnek oliva olajat ajanlottak es az jobb is volt a kisfia fejere).

Vannak nagyon jo koszmo elleni samponok is.


Elso valaszolo

2010. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak találtam kérdést amiben ekcémáról beszélnek.Ha a piros foltok összeolvadnak az arcán is és hámlanak.De még csak a fejebőre hámlik.Nagyon meg vagyok ijedve!
2010. okt. 31. 22:15
 5/9 anonim ***** válasza:

A baratnom kisfianak a szemoldoken is volt koszmo!!

Es nem ekcemas volt, mert elvitte dokihoz.Neki is piros volt, de nem pottyos inkabb foltos.

Egy kis reszt nem tudsz lefotozni?

Ugy hogy ne latszodjon az arca a babanak, hogy ne sertsuk a szemelyisegi jogait.

Kozmetikus vagyok es tanultam borbetegsegeket.

Vagy ha ezt nem szeretned esetleg a neten is talasz kepeket es ossze tudod hasonlitani.


Elso valaszolo

2010. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az ekcéma kiszáradt, és piros folt, nem pattanás szerű, és úgy hámlik, az egész testén a picinek, de leginkább a kezén fordulhat elő. koszmótok van, nekünk is :) én babaolajjal kenem heti 2-3 alkalommal, úgy h ázzon rendesen a kis feje az feláztatja, ésv ettem baba sampont, h ilyenkor azzal mossam a fejét, olaj után elég undi marad a haja, ha nem mosom le rendesen, és mintha a saját hajadat mosnád picit meg kell dörzsölni, h lejöjjön a koszmó, na jó gyengédebben ,de az ujjbegyeddel azért dörzsöld :)
2010. nov. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Kozmetikus Válaszoló!

Ezek kis pattanások,mert némelyik olyan,mint amit ki lehet nyomni.

Nem tudok képet sajnos feltölteni.

2010. nov. 1. 09:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha rámírsz privátban akkor viszont tudok képet küldeni,mert a feltöltéshez nem értek...:-(
2010. nov. 1. 09:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Volt a védőnőm.Tejkiütés vagy anyai hormon.A fejbőrén kezdődő koszmó.
2010. nov. 3. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!