Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros foltok vannak 5 hós...

Piros foltok vannak 5 hós babám fejecskéjén (főleg az arcán) allergia lehet? Nemrég kezdtük a hozzátáplálást.

Figyelt kérdés
Anyatejes csak kevés a tejem, így délben gyümit kap este tejpépet. Tegnap nem vezettem be semmi új dolgot, de máshonnan vettem a gyümölcsöt, ez lehet a baj, vagy másra gyanakodjak?
2009. aug. 6. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a melegre gyanakodnék. Hintőporozd pár napig, ha enyhül, akkor meleg kiütés. Ha nem, akkor kénytelen leszel kicsit szüneteltetni a gyümölcsöt. De ha elviszed dokihoz, 1 mp alatt megmondja mi a helyzet, akkor nem kell "kísérletezned" sem.
2009. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tejpép az tehéntejből van. Inkább az, mint a gyümölcs, hacsak nem narancsot vagy egyéb citrust evett, mert azok igen allergének.
2009. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sima vizzel fürdesd és egy nap többször töröld az arcát+a kórházi fürdetővel kend be vékonyan az arcát az leszáritja.nekem bevállt
2009. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, már el is múlt magátok, ezek szerint ezis olyan jönnek-mennek foltok voltak
2009. aug. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!