Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliaban elo anyukak, apukak....

Angliaban elo anyukak, apukak. Hol van a a babatok mikor ti dolgoztok? Babysitter/daycare/nursery?

Figyelt kérdés
Mennyi idos koruktol mehetnek a babak? Mennyibe kerul? Hany orara lehet oket otthagyni 1 nap? Egyeb tapasztalatok? Pl hany babara jut 1 gondozo? Mashogy bannak a nem angol babakkal? Elsosorban Beds-i es Herts-i arakra lennek kivancsi, de minden mas hely is erdekel. Koszi!
2010. nov. 1. 15:15
 1/2 bobocka ***** válasza:
100%

Szia,én nem azon a kornyeken elek,a kisfiunk,aki 2eves,most fog kezdeni bolcsibe,mert szeretnek dolgozni mar. 3-4 honapos kortol mehetnek bolcsibe-nursery, ahol valaszthatsz,hogy delelott lesz -e ott-ez 7.30tol 13.00ig tart, vagy a delutani orakat, az 13.00tol 17.30ig van szinte mindenhol. ha egesz nap dolgozol lehetoseged van az egesz napi bolcsire is, 7.30tol 17.30ig. Az arak elteroek bolcsinkent, kb 150font egy het,ha teljes napokra megy. Ugyanugy nem muszaj minden nap mennie, valaszthatod azokat a napokat,amikor senki nincs otthon.

A babak csoportokra vannak osztva eletkor szerint, 0-3evig egy csoport,3-4ig,5-6ig,altalaban 5-12 gyerek van egy csoportban, 3-4gondozo egy csoportra, nem tesznek kulonbseget angol-nem angol kozott,nagyon kedvesek es a gyerekek pedig kb 1het alatt megszokjak a nyelvet is.

Remelem segitettem:)

2010. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok kint, csak készülök, de úgy tervezem, hogy au-pair lesz nálunk. Sokat számolgattam, és úgy látom, ez a legjobb megoldás nekünk. Igaz, a fiam napközben iskolában lesz, de jobban megéri nekem úgy, hogy fizetek egy au-pairt aki reggel elviszi, délután érte megy, és amíg hazaérek, vigyáz rá, eközben pedig némi házimunkát is végez, mintha reggelre/délutánra fizetnék egy babaysittert, és az én dolgomat is megkönnyíti. Igaz, így egy szobával nagyobb lakást kell kivenni, de ezen kívül nem sok más költség van, az au-pairnek nem valami sok a fizetése, inkább csak zsebpénz, de ugye ezen felül ellátást kap. Az viszont szerintem már nem egy nagy költség, hogy plusz egy embert etetek :)
2011. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!