Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnék regenerálódni?...

Hogyan tudnék regenerálódni? Akinek nincs se éjszakája, se nappala, az hogyan tud pihenni?

Figyelt kérdés
5.5 hónapos a babám, alul a napokban bújt ki 2 foga, de már kb: egy hónapja nem alszik jól éjszaka, ma is 6x felkelt, és nappal is kb: 3x alszik max 20 percet, segítségem nincs, de már nagyon fáradt vagyok. Ötletek?
2010. nov. 2. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Férj, babysitter?

Én ilyenkor leküldöm a férjem hétvégén a gyerekkel sétálni, addig alszom. Ha alszik a gyerek, én is alszom vele:)

magunk közé vettük a gyereket, így ha éjjel megébred, ott van, nem kell kikelni az ágyból, oda adom neki a cumit, nem ébred meg nagyon, vagyis hamar vissza alszik megnyugszik.

Dentinoxal kenegetem az ínyét, hat, lezdibbasztja neki, nem olyan nyűgös napközben, éjjel is jobban alszik ha az esti szopi után bekenem.

Napközben nem rágja a rágókákat, viszont naponta 1x mikor nagyon nyűgös, fáj az ínye, kap 1 babapiskótát, elrágcsálj a felét.

2010. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a férjem hajnalban megy, és éjfélkor jön haza, olyan a munkája,hogy mostanában nem lesz szabadnapja, más segítségem nincs, és a pénz is másra kell, rágokát rágcsálja, éjszaka van hogy magunk mellé veszem, de úgy nem merek elaludni, mert félek hogy ráfekszem, vagy megütöm, mivel nagyon fáradtak vagyunk, és félő hogy nagyon bealszunk.
2010. nov. 2. 07:28
 3/5 A kérdező kommentje:
dentinoxal kenegetem én is, lehet hogy segít valamit, de sajnos nem sokat
2010. nov. 2. 07:29
 4/5 anonim ***** válasza:

nagymama és én is a bébiszittert ajánlom, ha nincs nagyi segítségnek!

nemcsak a fogzás a brobléma, hanem hogy neked is kell egy kis lélegzet a 24 órás szolgálatokból néha. akkor is, ha semmi baja, gondja a gyereknek.

utána egéz máshogy látod magad, a világot, a babád, jobban tudsz vele foglalkozni. legyen csak egy fél napod egy héten, amikor azt teszel, amit szeretnél. mégha nem is alvással töltöd, akkor is feltöltődsz. :)

én ayósommal beszéltem heti 2 délutánt. az egyiken az elmaradt házimeló megy, másikon meg pihenek, szabagprogram.

2010. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, nálunk 16 hós koráig nagyob rosszul aludt, és 21 hósan aéudta át az éjjelt. semi praktika nem vált be, csak az együttalvás. igaz hogy akkor is ébredt, de akkor legalább sittysutty elintáztük, és lehetett tovűbb aludni. iagz hogy votl egy periódus, olyan 8-10 hó körül, amikor mire visszalaudtam volna, megint ébredt...de nem bírtam volna az állandó átjárogatást. így az ő szobájában egy kanapén aludtunk 3 hós kora óta. legalbb nem kellett átszoktatni kiságyból nagyba. :)

nekem nem volt lehetőség a regenerálódásra, amíg 2x aludt nappal, addig 1x aludtam vele én is. más nuku. moziba 13 hónapos korában jutotam el elsőzör. ..hát, hulla voltam. de nálunk snincs segítség, apa meg dolgozik látástól mikulásig...sajnálom, hogy ez rossz hír, de azzal vigasztallak, hoyg látod, túléltem. és lehet, nálatok nem is fog ilyen sokáig tartani.

2010. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!