Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire engeditek szabadjára...

Mennyire engeditek szabadjára 1 éveseteket a lakásban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen szabadjára van engedve arra és oda megy ahová és amikor akar.

még nem láttam kárát. az előszoba, a fürdőszoba és a háló nem az ő helyisége de a többi igen. Vannak játékai a konyhában elérhető magasságban vannak a poharai tányérjai.

A játékai a szobájában vannak letéve de a nappaliba is behordja őket estére visszavisszük. Rendet rakuk.


Van hogy hosszú percekre eltünik de akkor játszik valahol.

Minden veszélyes el van rakva - vegyszerek tök magasan vannak.- a kések villák a fiókban.

2010. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is el van pakolva minden veszélyes dolog, így teljen szabadjára van engedve. Miért is korlátoznám, abban, hogy oda menjen ahová akar? nem olyan nagy a ház, hogy könnyen szem elől téveszteném.
2010. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekünk is ugyan az mint az első hozzászólónak:)

nagy nappali, folyosó konyha egybe itt jön-megy pakol

ajtók be vannak csukva (az ajtócsapkodás és a wcben turkálás lenne a kedvence ha hagynám)csak íz ú szobaajtaja van nyitva

ott a sok játék neki

sajna mi tetőtérben lakunk így a konyhába csak alsó szekrényeim vannak és ott vannak a tisztítószerek is

de a konyhából próbálom kicsalogatni(a cicák tányérjai is ottvannak, abban is erőszeretettel matat :S )

amúgy tényleg oda megy és azt csinál amit akar :)

2010. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is bárhová mehet, 13 hónapos múlt. A fürdőszobában a WC papír és a WC kefe fent van a WC tartály tetején, a szekrényeken van szekrényzár, mert ott is vannak vegyszerek. A mosókonyha-kamra ajtaja van csak csukva, mert ott nincs fűtés. De ha megyek mosni, imád ott sertepertélni körülöttem. Egyébként bárhová mehet. Veszélyes dolgok elrakva, asztalon sarokvédő, és a mosogató alatti, illetve az alacsonyan lévő fiókon is van fiók- illetve szekrényzár.

Ő soha nem volt járókában, így nem is bírja, ha be van szorítva korlátok közé.

2010. nov. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is mehet mindenfelé.

Az elején mentem utána, figyeltem és megtalálta azokat a dolgokat, amiket nem tettem el előle. Hiába néztem át a lakást, néhány dologra nem gondoltam. A fürdőszobába nem engedem be, a konyhába sem, ha főzök. Nagyon édes, fogja magát, átmegy(mászik) a szobájába, pakol, vissza a nappaliba,... .

2010. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!