Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszívásnál be kell fogni az...

Orrszívásnál be kell fogni az egyik orrlyukat, miközben a másikat szívom?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne, akkor nagyon utálni fogja!
2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel szívod az orrát!

Ha kézivel akkor igen (de nekem akkor sem sikerült,bár biztos én vagyoka béna)

Mi porrszívóval szoktuk,és akkor azt mondta a gyerekorvos,hogy nem kell!Nekünk ez így bevált!

2010. nov. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta bekell fogni!Porszívós orrszívóval szívom. Nem szoktam befogni csak ritkán! Viszont azt hallottam nem tudom mi az igazság belőle?Hogy ha nincs befogva az egyik orra akkor nincs kiszívva rendesen és lerakódhat és arcüreg gyulladása is lehet a babánk!DE befogás nélkül is elég kellemetlen nekik:(.
2010. nov. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Porszívóval szívom, eddig nem fogtam be, de nem jön ki rendesen. Hallom, hogy még maradt benne rendesen. Egyébként fél éves.
2010. nov. 2. 14:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig szívjátok kb?
2010. nov. 2. 15:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálni fogja, de be kell fogni. Csak így jön ki rendesen a trutyi. Addíg szívd, amíg hallodd, hogy jön. Néha szakítsd meg, hogy vehessen rendesen levegőt.
2010. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem fogom be, mert akkor tuti sír. Sterimart spriccelek a másik orrlyukába, így a teljes orrjáratot átmosom. Nekem nagyon bevált!
2010. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizony be kell, és előtte fújd neki tengervizes orrsprével. Ha épp sprézed akkor fektesd le, úgy hatásosabb, viszont ha kb 10 perc múlva szívod, ültesd fel félig, és úgy fogd be az egyik orra lukát, így ki fog jönni.
2010. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
igen ültetve kell szívni, ez fontos, és elötte tényleg jó a tengervizes orr spray.
2010. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem kézinél sem porszívósnál nem fogom be, és jön aminek jönnie kell. A porszívósnál nálunk az vált be, ha minden irányban mozgatom. Múltkor megfázott a lányom, ki nem folyt semmi, de hallottuk, hogy szürcsög. Hát olyan mennyiséget kiragadott a porszívós, hogy nem akartam hinni a szememnek. Ő hagyja is hogy csináljam, ha befognám, biztos nagy ellenkezés menne, de köszi én is a tippeket, ki fogom próbálni, ha újra náthás lesz.
2010. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!