Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik olcsóbb fajta pelenkát...

Melyik olcsóbb fajta pelenkát ajánljátok?

Figyelt kérdés
ÚJSZÜLÖTTNEK
2010. nov. 2. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Én se vagyok márkapárti pelenka ügyben, de újszülöttnek a libero volt a legjobb, mert lyukacsos a belseje, és jobban befelé vezeti azt a nagyon híg székletet. A pelenkafutárnál is lehetett régen olyat rendelni, jóval olcsóbban, mint a libero.

Az elős hónapok után én a sima tescós nylon borításút használtam. Tökéletesen megfelelt, nagy teherbírású, és olcsó. Utána átálltam a DM-ben kapható szintén nylonos saját márkásra, mert már sokat mocorgott, és macerás volt a ragasztószalagos pelus. Olyan 33 ft/db-ra jön ki az ára.

sleep&play nagyon vacak. Tescós színes nagyon jó. meg lidl-ben kapható is. DM-es saját márkás babatermékekkel nagyon elégedett voltam mindig.

2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


innen is rendeltem sokáig. a mammia volt amit szerettem újszülöttnek.

2010. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy Szolnok megyébe nincs kiszállítás! :-(
2010. nov. 2. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Pampersnek a Sleep&play márkája megér egy próbát. nem rugalmas a dereka de nekünk nagyon bevált. jelenleg a 4.-est használjuk de nem csalódtam benne. Persze minden gyerek más alkatú és bőrű, de egy próbát szerinte megér...:-)
2010. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a sleep&play-el az volt a bajom, hogy nagyon vékony, és alig fér bele cucc. Az éjszakát pl. sosem bírta ki.

A nagylányom napi 2 liter folyadékot ivott. Napközben is cserélni kellett 3 óránként. Anyaga is illata nagyon szupi, csak a nedvszívóképessége nem oké az árához képest.

2010. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van!Tényleg ilyen az a pelus! Nem bír sokat!

Én személy szerint a Liberó-ra szavazok kezdő pelusnak,aztán már kísérletezgethetsz az olcsóbb márkák között! Az én fiam 11 hós és számtalan pelust próbáltunk már szinte minden bejött! Mikor melyik akciós azt veszem! Nálunk ebből nincs gond!

De első pelusnak mindenképp a Liberó:)

2010. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdésnek ne spórolj.Nekünk a pampers prémium vált be,de nagyon jó volt a huggies is,most a dm-est próbáltuk ki,az is nagyon jó.Legközelebb kíváncsi leszek a rossmann és tesco pelusra.
2010. nov. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Újszülöttként mindegyiknél gyerkőcömnél csak a huggies vált be, minden másnál rengeteg baleset volt. ilyen kis méretben nem is annyira drága, nagyon jól gumírozott hátul és a tépőzár is (ami a libero-kezdőpelusáról nem mondható el), ami fontos, mert ha dugig szopja magát akkor jó kis hordóhasa lehet a babának, és akkor vagy szorítja a pelus, vagy ha lazábbra hagyod neki akkor meg később jön a szivárgás amikor már emésztett és nem fekszik rá a hasára a pelenka... )


Aztán a 3-as mérettől kezdve bella háppy

Ára akciósan a 4-es méretből kb 33 ft, ami nagyon jónak számít. Libero-mennyiségű cuccot bír el, hátul gumis, a tépőzáraknál rugalmas, a combgátak is jók. Kevésbé merev mint pl a Dm-es vagy Rossamannos. Sosem csomósodik meg benne a zselé. Nem illatosított, de engem ez nem zavar.

Néhány ismerősünknél kipattogott tőle a baba popija de én egyik gyerkőcömnél sem tapasztaltam ilyet szerencsére.

2010. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttként Pampers-eztünk. Nagyon szerettem. Hálós a belseje. Utána Babyloves, Tescos, mikor mit. Igazából én az akciókat lesem.
2010. nov. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A LIDL-s Toujour is jó!
2010. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!