Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik fajta magnéziumot...

Melyik fajta magnéziumot ajánljátok? Eddig Magne B6 extrát kellett szednem napi 2 db-ot.

Figyelt kérdés

Nagyon drága volt. Most vettem Béres Magne B6-ot. Ebből is szerintetek napi kettőt vegyek be?

17 hkm


2011. okt. 11. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább irass a terhesgondozáson Magnesi citrici-t. Az nagyon jó, és 10 doboz 1200Ft, ha feliratod. És nem is kell olyan sokat szedni belőle. De ha ezt szeded, akkor 2-t nyugodtan bevehetsz belőle!
2011. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anita0802 ***** válasza:
100%
nekem is magne b6ot kellett volna szednem 3x2 volt hogy többet egy 50db doboz 1500ft körül mozog egy szemben 50mg magnézium van. majd miútán rájöttem hogy ez enyhén sokba van egy hónapban a házi orvosom javaslatára áttértem a magnesi citricire ami ha kiíratod kb 150ft egy 10szemes dobozzal és egy szemben 500mg magnézium van +nincs benne b6 ami óriási étvágyat csinál.
2011. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ezt beszedem, mert megvettem, és utána feliratom azt amit mondtatok.
2011. okt. 11. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyan azt mondom, mint az első.

3szor begörcsöltem, 20 hetesen 3*2 magneB6 mellett. A dokim nem fektetett be, mert zárt a méhszájam, de kiírta a magnesii citricitet és azóta reggel veszek be 1et néha este, hogyha fáj mindenem és azóta szinte nem is keményedek. Érdemes kipróbálni szerintem.

2011. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a magnesi citrici-t ajánlotta egy gyermekorvos anyuka.Azt mondta,hogy 500mg alatt nincs is értelme szedni,mert nem hat.
2011. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!