Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik nektek az Alexa és a...

Tetszik nektek az Alexa és a Zsófia név?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

1,vagyok.

Szerintem külön-külön szép nevek!

2010. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Lányom Alexandra, a párom választotta nekem csak később tetszett meg.De mindenki Szandrának hívja ,valahogy csak az áll a szánkara.De attól az Alexa is szép.

A Zsófia nem tetszik,nekem,de másnak tetszhet.

2010. nov. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Molly én is ismerlek! :)
2010. nov. 3. 13:19
 14/17 anonim ***** válasza:

Az Alexa nagyon nem tetszik, a Zsófia igen.

Az ilyen becézős-csúfolós hülyeségekkel meg nem kell törődni, mert ennyi erővel bármelyik nevet el lehet ferditeni.

2010. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg vagyok nyugodva! :) De válaszolok már ha itt járunk... Szép nevek nekem főleg az Alexa tetszik, különleges, de a Zsófi is nagyon szép attól, főleg mert tudom ki a gazdája ennek a névnek :)
2010. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem nem illik össze a kettő, nekem nem passzolnak egymáshoz, főleg, hogy írtad, hogy ikrek. Az Alexandra jobban tetszik, ilyen nevű kislányt én is ismertem, Szandinak becéztük. A Zsófia is tetszik. VAlahogy a Zsófia előkelő (elvégre hercegnői név), tekintélytparancsoló, míg az Alexa vagány, fiatalos. Ezért nem adnám ikreknek. Ugyanolyan kaliberű nevet választanék.
2010. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a második keresztnevem a Zsófia és imádom ,amikor bekerültem a gimibe gondolkodtam azon ,hogy ott úgy mutatkozok be ,hogy Zsófiának hívnak ,de mégsem jött össze.Mindenkinek az első keresztnevemet mondtam. De nekem a kedvenc lány neveim között van az Alexa és a Zsófia is.:)
2011. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!