Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2kérdés:Mi a különbség a zöld...

2kérdés:Mi a különbség a zöld és a narancssárga címkéjű Univeres alma/burgonya desszert között? és Ha már komp, milyen legyen?

Figyelt kérdés

1.mert csak árban láttam eltérést,a zöld kicsit drágább

2.Olyan ami nem méregdrága,de mégis jobb minőségű.Olyan 6hónap körüli babának,aki még nem tud stabilan ülni.Pl ami most brendonos kuponra van az jó?


2010. nov. 3. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

1. A zöld címkés 100% bio zöldség-gyümölcsből van, a narancssárga nem bio, de ellenőrzött.

2. Amíg stabilan nem ül a baba, addig semmilyen kompba ne ültesd bele, mert többet ártasz vele, mint használsz. Ha már stabilan ül, és a felállást gyakorolja, akkor napi 2x 10-15 perctől nem lesz baja. Tök mindegy, hogy milyen márkájút veszel, a lényeg, hogy a magasságát tudd állítani a baba méretének megfelelően.

2010. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Olvasd el mik az ösdzetevők, hátha ott meglesz a különbség!

Kompba csak miután megtanult egyedül felülni, azután lehet bele tenni a babát, mert akkor tudja magát megtartani benne, egyébként még eldőlt benne.

Nekünk kínaiban vásárolt volt, 8500 ft, magassága állítható, zenél, villog, elől volt rajta csörgő.

Felesleges a dràgább, max fèl évet használtuk, napi 1x volt benne, míg oda raktam az ebédet, porszívóztam, fürdőt vegyszereztem, inkább mászott.

2010. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

akkor miért írja minden tájékoztató,hogy 6hónapos kortól ajánlott?nem hiszem,hogy egy 6hónapos baba stabilan ül.

2010. nov. 3. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ülhet akkor más stabilan a baba.Nem olyan ritka,azért írják rá,hogy ettől a kortól már előfordulhat,hogy ül a baba.

1. A zöld bio,a narancssárga nem.

2. Komp ügyben nem tudok segíteni. 2 ok miatt nem vettem,mert most már egyre többet hallom,hogy nem kényelmes a babának.(Esetleg a drága).Mert hamar elfárad és nem tud pihenni benne.ha nem tud sokáig benne ülni,akkor már felesleges számomra.A másik ok,hogy nem is fért volna el.

2010. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Némelyik formabedobó játékra is az van írva hogy 6 hónapos kortól, aztán csak jóval később tudja használni a baba.

Szerintem egyik komp sem jó 6 hónapos babának, még nem olyan erős a gerincük. Én 9 hónaposan ültettem csak bele.

2010. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hidd el, nem jó 6 hós kortól. az én babám 6 hós, 2 hete tud ülni stabilan, kipróbáltam a kompot és abban nem tud még ülni. én is csak azért próbáltam ki a kompot, mert kaptuk, és anyósom erőltette, hogy 6 hós kortól lehet, mert az ő fiai ennyi idősen már tepertek vele... nekünk még nem jó. én várok vele addig, amíg nem tud felállni kapaszkodva.
2010. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

nálunk apa az,aki erőltetné a kompot.a fiam még csak 5hónapos,ha veszünk is,csak karácsonyra,és majd meglátjuk mi lesz.

2010. nov. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!