Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam tegnap este,...

1 éves kisfiam tegnap este, nagyon dörzsölte a szemét. Ma is csinálta egyszer kétszer már. Mi lehet? Allergia? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak belement egy szempilla.


gyújts lámpát és fektesd le úgy nézd meg. ha megvan akkor összetekert pézsével v. fülpiszkával ki lehet halászni.

2010. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem nyúlnék a szemébe, akármi is ment bele, azt kipislogja (amilyen izgága, még körmöt is nehéz vágni nála, nemhogy a szemét piszkálni)

Az én 11 hónapos fiam is állandóan dörzsöli a szemét, nem is dörzsöli, inkább az ujjaival kapargatja, hadonászik rajta (mintha az arcán lenne valami és azt akarná lehesegetni - jobban nem tudom leírni)

Már egy hónapja csinálja és csak a jobb szemével. És nem úgy, mint aki álmos.

Én azt olvastam, hogy az allergia szemviszketés tünete csak 2-3 éves korban jelentkezik. Anyósom azt mondta, hogy van olyan, hogy egy szempilla befele nő, és iritálja (de akkor állandóan kéne piszkálnia)

Én arra gondolok, hogy mikor van valami az orrában, az zavarja, nálunk most száraz a levegő a fűtés miatt, és ilyenkor nekünk sem szokott folyni az orrunk....

Más ötletem nekem sincs, majd a dokinénitől megkérdezem megint, mert a multkor már kérdeztem, de nem igazán adott rá választ, csak annyit, hogy nem akkor csinálja, mikor huzatban van? Vagy jár a levegő és zavarja a szemét? Mást nem mondott....

Bocs, ha nem tudtam segíteni, hátha más okosabb lesz...

2010. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!