Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék új, egyáltalán nem...

Hol tudnék új, egyáltalán nem használt téli fiú overált rendelni interneten Brendonon kívül? 80-86-os méret.

Figyelt kérdés

Bármit beírok a keresőbe, szinte csak használtakba ütközöm (Vatera,TeszVesz,Zsibvásár, stb). Ha webáruházat nem tudtok javasolni, akkor olyan boltokat,ahol van rendesen választék.

Köszönöm.


2010. nov. 5. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért a teszen meg a vaterán tömegével vannak új,cimkés overálok is,nem csak használtak.Én 74-80 ast vettem kettőt,cimkéset,egyiket 650,másikat 850 ft-ért..
2010. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek itt mind újak,86-92-es méret.


[link]

2010. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Elnézést a tájékozatlanságomért. Azt hittem, a Vaterán csak használt cuccok vannak. És akkor nincs is más olyan weboldal, ahol új overálokat lehetne venni? Ennyire szűkös a választék vagy rosszul keresek? Külföldi weboldalakon annyira szép dolgok vannak, csak drága a szállítás vagy csak belföldi szállítás van, pl. Ladybird.
2010. nov. 5. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:
De igen,pl. www.katicabababolt.hu,a legtöbb netes bababoltban van overál,csak nagyon drágán,főleg a nagyobb méret.Írd be a keresőbe h bababolt v baba webáruház és tömkelegével adja ki őket.pl. www.bambino.hu,nikica bababolt stb.
2010. nov. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vagy ez:


[link]

2010. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocs, olyat nem tudtok baba webshopot, amelyiknek van partnerprogramja?

Egy elég lenne, ha árban jó és elég széles a kínálata, meg megbízható,utóbbit lecsekkolom, de ilyet nem találok...

Köszi, és bocs az offért.

2010. nov. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végignéztem, se a Nikicában, se a Katicában, se a Bambinoban nincsen overál, illetve 1 darabot találtam azt hiszem a Banbinoban, de az kicsi és nem esőálló. Ha Ti láttatok azokban a webáruházakban olyan overált, amit én keresek, kérlek, linkeljétek be, mert lehet, hogy én vak vagyok. Babaruha link nem volt egyiken sem, babakocsi kiegészítőnél találtam csak bundazsákot meg azt az egy darab kicsi thermo overált.

A babaholmiolcson.hu-t ismerem, még voltam ott, de ígéretesnek tűnik. Próbáltam több terméket is rendelni, de azt írja ki pl. az overáloknál is, hogy ez a termék csak személyesen vásárolható meg. Sajnos nagyon messze lakunk ettől a helytől, de lehet, hogy más megoldás híján, ez lesz. Amúgy nagyon sok bababoltot végigböngésztem már nem sok sikerrel. Vagy egyáltalán nincs, vagy csak kis méretben, vagy csak ilyen vékonyabb, plüss overált találtam. Biztos velem van a baj. Na,mindegy, köszi mindenkinek, hogy időt áldozott a kérdésemre. Szép napot!

2010. nov. 5. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én tegnap rendeltem náluk, hétfőn megy érte a férjem, de házhozszállítás is van. Van többféle színben, láttam élőben is, barátnőm is tőlük vett, tetszett. Az ra is jó szerintem:


[link]

2010. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Egy másik Katica bababoltot linkeltem be neked,elnézést.Ez a jó:


[link]


Az babaholmiolcson.hu ról kiküldik postán is,csak beszélni kell velük telefonon.

2010. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, aranyosak vagytok!
2010. nov. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!