Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell mérleget vásárolni,...

Kell mérleget vásárolni, bérelni? A babát naponta mérni kell, hogy mennyit gyarapodott? Még messze van a szülés de nagyon érdekel és szeretném összeírni azokat a dolgokat amiket be kell szereznünk.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vásárolni felesleges! Mi béreltünk,de azt is csak egy hónapra.Tanácsadáson mindig mérik a babákat! Amúgy meg már egy hét után látni fogod a babádon hogy nőtt.És minden szopi után a megelégedettségett hogy jól lakott!Minden jót! 9 hetes kislány anyukája
2009. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Venni felesleges, mi a védőnőtől kaptunk kölcsön egyet. Eleinte minden etetés után kellett mérnünk a babát, mert nem volt elég tejem, utána már hetente, most meg már csak havonta.

4 hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt mérlegem, de teljesen felesleges. kb 2 hétig használtam. láttam a gyerkőcön, hogy fejlődik, az épp elég. a nővérem kb. 5 hónapos koráig méregette a kislányát állandóan, aztán jött a para, hogy te jó ég! milyen keveset evett a gyerek!!! én meg nem győztem nevetni. eszik amennyit kér, hidd el. a méregetés baromság.
2009. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, csak mérleget ne! Be fogsz dilizni a dekáktól, a baba nem eszik mindig egyformán! Én is méregettem, keveset mértem, beparáztam, hogy nincs tejem, tápszereztem pedig nem kellett volna, mert akkor 400g ot szedett fel egy héten /150 a normális.../. Szóval majdnem elrontottam mindent, szerintem felejtsd el. Ha heti egyszer lemérik, ugyanakkor és megvan a súly felesleges. Ha nincs meg, majd max bérelsz egyet, ha kell.
2009. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Venni nem kell.Mink béreltük a gyógyszertárból.

Nekünk szükse´g volt rá,mert nem hízott a kishercegnöm,így mérni kellett,mikor mennyit evett.

2009. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!