Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám álmában végig...

2 hetes babám álmában végig nyög, nyöszörög, miez?

Figyelt kérdés

Mikor ébren van semmi baj, de ahogy elalszik nyekerészik végig álmában. Egész éjjel. Nem sír fel, de tekereg-nyekereg, bár a lábait nem húzza fel pocakfájásszerűen.


Nem tudom mi lehet ez nála, de egy percet nem lehet így aludni mellette, bár ő így is jól alszik...


2010. nov. 6. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Amikor az én babám is 2-3 hetes volt ugyanezt csinálta!Na én akkor kiköltöztem a szobájából vissza apához mert egy percet sem tudtam mellette aludni!1-2 hét múlva elmúlt,nem nyöszörgött!
2010. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyem 2 honapos es 2 hetes koratol csinalja, de a szeme csukva van csak nyekereg
2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 hónapos koráig csinálta ezt. Aludt, de nagyon zaklatottan, nyöszörgött, talán még sírdogált is álmában. 3 hét után külön szobába költöztünk...

Dokinőnk szerint a nehéz szülést dolgozta fel így (sürgősségi császár, utána vénás antibio stb.), semmi köze nem volt a hasához. Elmúlt magától.

2010. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megszokod. :) Ha nem sír nincs vele baj. Kakil, dolgozik a pocija.
2010. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nállunk is van ilyen nem mindíg csak ritkán most két hónapos a csajszi. Én is gondolkozom a külön szobán de akkor meg a szopizások lennének gázosak.
2010. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 hetes, tehát könnyen lehet, hogy szegény még a születése hatása alatt áll...neki sem volt könnyű, őt is megviselte a fájdalom. Majd elmúlik. Én ilyenkor megsimogattam, megpuszilgattam, igaz, én vele aludtam és alszom a mai napig is.
2010. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, nyögött hangosakat, de csak álmodott. Ma már nem nyög, csak néha sikongat vagy nevetgél álmában :)
2010. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

én rengeteg helyen olvastam már,hogy kb 2 éves korukig a babák nem álmodnak!!Bár ez sokszor számomra is hihetetlen!

Bocs..nem kötekedni akartam!

2010. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Enyém is csinálta két hetes korától. A hasfájással együtt szűnt meg, 4,5-5 hósan. Szerintem attól volt. Én sem tudtam jót aludni mellette, de nem tettem külön szobába. azóta meg a foga miatt nem alszunk...:)Ahogy telik az idő majd elmúlik a te babádnál is biztosan.Addig meg kitartás!
2010. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én pont azt olvastam, hogy nincs konkrét adat, hogy álmodnának vagy nem. " vannak olyan pszichológusok, akik elképzelhetőnek tartják a csecsemőkori álmodást, amelynek során az addigi élményeit, emlékeit (pl. születés, magzati

élmények, érzések) álmodja újra. Más szerzők szerint az álomra emlékeztető agytevékenység alatt a belső, optimális agyi ingerlés fontos szakasza képzelhető el (és védekezés a sok és túlzottan erős külső ingertől), megint mások az éretlenebb agyi struktúrák domináns működésével magyarázzák az álomszerű agyi hullámok csecsemőkori túlsúlyát, sőt az ilyenkor gyakran megfigyelhető mosolyt is.

Na mindegy. Szóval akkor az álomszerű agytevékenysége során a babám sokszor nyögdécselt :)

2010. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!