Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a babám, szeretnék...

6 hetes a babám, szeretnék visszaszokni a férjem mellé éjszakára. Hogyan tehetném? Van légzésfigyelő, bébiőr, de a lányom sokat nyöszörög álmában, így azt is behallani a hálóba és felkelek. Mit tennétek és ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy!

Hogy szoktassad magad vissza a nagyágyba? :-D

Hát először is tedd magad be az ágyba, és ha sírsz, akkor se vedd ki magad, csak nyugtatgasd... :-D


Bocsi, de olyan aranyos kérdés...

Nem is értem...

Feküdj le, és aludjál!

A gyerek úgyis "szól", ha szüksége van rád.

2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, mi elejétől fogva külön alszunk, maradtam a hálóban, a bébi meg különszobában légzésfigyelővel, az ajtó nyitva.

Az első pár napban én is keltem mindenre, de most már megtudom különböztetni, hogy mikor alszik még és mikor nem. Nyugodtan menj vissza.

(most vagyunk 4,5 hetesek)

2010. jún. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold ki a bébiőrt, elég a légzésfigyelő. Ha szüksége van rád a babádnak, azt hallani fogod bébiőr nélkül is.
2010. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!