Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero 3 és 4 méret között...

Libero 3 és 4 méret között mekkora a különbség?

Figyelt kérdés
Vki letudná nekem mérni a 3 és a 4 méretét,hossz és szélesség?
2010. nov. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

3-as hossz 42,5cm, szél: a légszélesebb részén kívül 14,5

4-es hossz: 44cm szél: 15,5cm ugyan úgy a legszélesebb részén kívül

töltsek fel képet róluk h kb megnézhesd egymáshoz képest?

2010. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóra jutottam és azt tudom mondani hogy nagy köztük a különbség...1 éves lányom van 9 kiló és 78 centi és a 4-es libero nagyon nagy rá. 3-ast kell vennem még mindig.

(most vettem próbából egy 4-es csomagot hát nagyon nagy rá)

2010. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

annyira nem látszik, de azért a 4-es tényleg nagyobb picit :)

2010. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. és 3. vagyok. Az én kisfiam 70cm, 7,7kg 5 hónapos, mi 4-est hordunk éjszakára, mert több fér bele, de sokszor nap közben is. Ortopéd orvos tanácsolta mert az egyik csípője nem volt olyan fejlett mint a másik, így a nagyobb pelenka más tartásra késztette. Azóta már minden ok, de megszoktam a 4-es pelust is, így sokszor azt kap nappalra is :)
2010. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a második vagyok:) (jól ellevelezgetünk :)))) a fiamnak nekem is 4 es libero kellett olyan 4-5 hós korától, biztos számít hogy "van e valami" a pelusban :) Tehát fiú vagy lány.
2010. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De aranyos vagytok lányok,köszönöm nektek!:)

Köszönöm a képfeltöltést is,igy a képen nincs nagy különbség.

Az én kisfiam 8900gramm,de vékony hosszu baba,80cm,és kis vékonykák a combjai is,lehet,h nekünk elég lenne még a hármas is,mert régebben ezt használtuk,de aztán a nyár meg meleg miatt áttértünk a pampersre,de most liberot szeretnék neki venni,a pampesrböl is a 3as méret jó rá,mert annak a combjánál kicsit szorosabb a gumi,a 4es pampers nem volt jó neki,mert lazább benne a gumi és sokszor kifolyt neki belöle a pisi.

Szerintetek jó lenne rá a 3as méret?

2010. nov. 7. 14:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,és az én kisfiam 13hónapos:)
2010. nov. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!