Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cipőt vegyem? Hány cm...

Melyik cipőt vegyem? Hány cm a különbség két méret között?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak vettem egy 21-es cipőt, de itthon jobban megnézve láttam, hogy nem sokkal nagyobb mint a lába. Körberajzoltam a lábát, beletettem a cipőbe, és épp hogy fél centi maradt. Ezt hamar ki fogja nőni, nem? Kicseréltetném egyel nagyobbra, de félek, hogy az meg túl nagy lesz, az sem jó. Mennyivel lehet nagyobb a cipő mint a lába?
2011. márc. 7. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha maradt fél centi, akkor ez most jó, illetve még ez is pont nem nagy. Ha ennél még nagyobbat veszel, az már tényleg nem tesz jót, nem fogja a bokáját, nem támaszt, ahogy arra ki van találva, árthat a gyerkőc lábának. Sokan mindig nagyobbat vesznek, de ez nem tanácsos, csak a pénztárca szempontjából. Elrakhatod a következő gyereknek, vagy eladhatod utána, ha kinőtte, és még mindig szép. Amúgy szerintem, mire ezt kinövi, az pont az a negyed év, esetleg több is, amilyen sűrűn illek cserélni a gyerek lábbeliét ebben a korban, amikor ilyen gyorsan nő.
2011. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!