Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásnál nem túl hideg a...

Babaúszásnál nem túl hideg a víz? Milyen gyakran érdemes járni?

Figyelt kérdés
Hogy bírják a gyerekek? A szülőre vonatkozik valamilyen előírás, aki bemegy a vízbe a babával? (úszósapka stb.)
2010. nov. 9. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Debrecenben 35 fokos a víz, úszósapi nem kell, csak a gyereknek pelus és úszónaci. Orvosi igazolás is csak a gyereknek kell. Az elején én is paráztam, hogy jaj, megfázik a vizes feje, ha kint van a vízből, stb. 9 hónapos a fiam, vékony sapit még mindíg adok rá, mikor kijövünk a teremből (az előcsarnokban hidegebb van), de a sapkával csak én vagyok megakadva.
2010. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem túl hideg a víz, nem fázik meg, ne félj. A levegő is jó meleg általában, kb mint a víz, így nem fáznak. Esetleg érdemes otthon fokozatosan hozzászoktatni a pár fokkal hűvösebb vízhez, mielőtt mentek. Kb 34-35 fokosra. Szerintem érdemes hetente járni, ha anyagilag megengedhetitek magatoknak. Mi sajnos nem tudtuk, mert elég drága. Nálunk nem kell semmi a szülőnek, egy gyerekkel egy szülő mehet a vízbe, a babához kértek orvosi igazolást, hogy nincs fertőző betegsége.

Nálunk az első alkalommal lehetett venni többrétegű úszónacit, abban kell vinni. De ezekre kérdezz rá, mert mindenhol mások a szabályok.

Az én babáim nagyon szerették, de volt olyan ott, aki minden alkalommal végigvísította, szóval egyéne válogatja, ki hogy bírja.

2010. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!