Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hideg párásítót érdemes...

Milyen hideg párásítót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Túl drága nem fér bele a keretbe,de szükség van rá. Panelban lakunk,nagyon meleg van,hiába állítjuk 0-ra a fűtést. A radiátornál van víz párologtatóban,de az nem sokat ér. Másfél éves a babánk,éjjel gyakran felkel.
2011. nov. 7. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt anno én kérdeztem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


Én végül azt vettem, amit az leső hozzászóló ajánlott, de azért persze szétnéztem több helyen. Nagyon tetszik, csak azt hiányolom, hogy a párásítás intenzitását nem lehet állítani.Mi is panelba lakunk. Azt azért nézd, hogy mekkora helyiségbe ajánlják. És lényegesen olcsóbban vettem a neten, mint a Média Marktban.

2011. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsi a szoba, akkor Sencort vegyél. Bár ez nem nagy és a tartálya is elég kicsi, de szerintem egy kis panel szobába elég. Az ára is nagyon jó, 4-5e között mozog. A legjobb egyébként szerintem a Tefal baby, de az 10-15 között mozog, bár annak 4.5l a tartálya.
2011. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 van, mindkét gyerek szobában van 1-1.

Az egyik Vivamax. Szép, hatalmas a tartálya, és rengeteg mindent tud: 3 fokozatban állítható, ózonos, távirányítós, halk. De 2 év alatt 3x volt szerelőnél, és most megint nem úgy nyomja a párát ahogy kéne.

A másik egy Sencor. Tör olcsó volt a másikhoz képest. Egy hátránya van, hogy kicsi a tartálya, de ezen kívül sokkal többet ér mint a nagy, drága Vivamax. Nem állítható az intenzitása sem, de engem ez nem zavar. ÉS éjszakai fénynek is tökéletesen megfelel. Most az van tervben, hogy ha a nagy elromlik akkor kihajítom jó messzire, és veszünk még egy ilyen Sencort.

2011. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Erre gondoltok? [link]

2011. nov. 8. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen.
2011. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!