Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátokra otthon...

Mit adtok a babátokra otthon a láb nélküli rugihoz elég egy vastagabb zokni vagy kell még tutyi is? Nektek is mindig addig ügyeskedik még lejön a lábárol a zokni, mit tegyek hogy ne huzza le?

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez van:)Én adok alá harisnyát azt nem tudja lerugni:)
2009. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs ugy melege?nálunk elég meleg van(panel10-emelet)25fok körül,szerintem akkor már melege lenne.
2009. jan. 9. 17:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem adok a babámra láb nélküli rugit. Pedig vettem néhány olyan cukit :( Ott állnak a szekrényben :(
2009. jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2.vagyok. Szintén panel, ezért nem adok rá én se harisnyát, bőven elég a body + vékony rugi, így is dögmeleg van.
2009. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké de 74es és elég sok 68as méretbe csak ilyet lehet kapni és lassan eljön a kisnadrág pulcsival idöszak akkor mi lessz?
2009. jan. 9. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg többször hogy nem hideg-e a lába mert nincs annál rosszabb mikor fázik a láb. Ha meleg egy zoknival is akkor nem kell második. Nekünk is van jó pár zoknink és vagy szoros a gumi vagy le jön a lábáról van viszont 2 kedvenc azzal nincs baj azt adom mindég rá,amúgy én kettőt adok rá és 22 fok van a lakásban.

5 hós fiú anyukája.

2009. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is gond:-) Azzal védtem ki, hogy alulra adtam neki egy kicsit szorosabb rövidebb zoknit, fölé pedig húztam egy vékony, de hosszú szárú zoknit.

De kereshetsz olyan tutyit, ami kötős és nem tudja levenni (bár hamar meg fogja tanulni:-)

Én is ezért nem szeretem a lábatlan rugit, nadrágot is nagyon ritkán adok rá, mindig rugiban van szinte, pedig már 7 hós.)

2009. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is szoktam hogy csak a body és alá a harisnya (rápatentolva) a gatyót elhagyom.
2009. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nálunk van zokni néha letornázza de nem vészes. Én szeretem a lábfej nélküli rugikat.
2009. jan. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de mitől melegebb egy talpas rugi, mint egy talpatlan, kis zoknival?
2009. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!