Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós kisfiatoknak mit...

15 hós kisfiatoknak mit vesztek karácsonyra?

Figyelt kérdés
karácsonykor lesz ponzt15 hós
2010. nov. 10. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen barkácskészletet,hogy békén hagyja az apja fúróját és kalapácsát:)
2010. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi a barkácskészleten túl vagyunk már, akkor is az apjáé kell neki. :)))) Ahogy a játékmobiltelefon és a játéktávirányító sem tökéletes, mert az nem az igazi. :)))


Auchanban akarok körülnézni, az akciós katalógusban nagyon sok frankó játékot láttam. Zenélő mesekönyv, ami az állatok hangját utánozza, játékasztal, amiben formabedobó és mindenféle nyomkodható-forgatható színes kütyük, vagy mini játékgarázs kisautóval, valami ilyesmit kap. Van egy csomó fejlesztő játéka (golyópálya, formabedobó, formakirakó, építő kockák, montesszori és bábel torony), úgyhogy most valami "egyszerűbbet" szeretnék.

2010. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. nov. 14. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Én valamelyik Lego duplon gondolkodom. Igaz, hogy másfél éves kortól írja, de az a pár hónap nem számít sokat legalább tovább jó lesz. Meg bőven van olyan, amivel most játszik.
2010. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan lányom van, de szintén akkor lesz 15 hós.

Játékoktól már lassan nem férünk el, úgyhogy azt szerintem nem veszek. Babaágyneműre és babaszoba dekorációra gondoltam.

2010. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megvettem egy szánkót,és egy Fischer Price tanuló széket,lapozható kemény fedeles könyvet.Amit szeretnék az vonatpálya,nem pici alkatrészest,ami elemes s magától megy,mert tetszik neki-mondjuk ezt a keresztanyukájától kapja majd.

Még a baba laptopon gondolkodom,micimackós,szépen zenél,beszélget,énekel,úgyis mindig a mi gépünket "használja".Remélem valami megtetszik neked is .

2010. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dömper,szánkó,nagy plüss kutya,mega bocks építőkocka,eddig ezeket találtuk ki.a többin még gondolkodnunk kell(ezeket a családtól kapja(mamák,papák,nénjék stbtől):)kisfiam is akkor lesz 15 hós:)
2010. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is akkor lesz 15 hónapos, mi is eléggé gondban vagyunk. Annyi a játéka, hogy már nem is nagyon férünk tőle, úgyhogy ágyneműt kap (Verdásat, az a favorit), meg valamilyen játszósátrat.
2010. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!