Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április közepére vagyok...

Április közepére vagyok kiírva. A babának kell még ilyenkor bundazsák és kabát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Bundazsák nem de kocsikabát fog kelleni.
2010. nov. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reméljük nem. legalábbis a vastag, téli nem, de egy vékonyabb akár jól jöhet. 2 éve májusban majd' megfagytunk, amikor nyaralni voltunk. Én május elején szülök, és van egy plüss vastagabb kezes-lábasunk, azt gondolom jó lesz.
2010. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%

első v.


én úgy gondolkodtam hogy ha májusban még nem járnak ki sokat akkor elég a pléd júniusban meg amikor igazán kezdenek majd sétálni akkor elég a kiskabát ha fújna a szél.


esetleg kérj kölcsön egyet hátha alapon de venni nem kell.

2010. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én március utolsó napjára vagyok kiírva és én is ezen dilemmázom. Mi veszünk neki egy bélelt zsákot, az április még szeszélyes lehet. Kabát mindenképpen kell.

Megvárjuk a téli készlet kisöprést, hátha jóval olcsóbban tudjuk megvenni. Ha pedig mégsem kell, elteszem a következő gyerkőcre, vagy ősszel eladom, amikor jobban keresik ezeket a holmikat a kismamák.

2010. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly március 8-én szültem, volt a lányoman bélelt egy kezeslábasa és lábzsák a babkocsin, de a kezeslábast sokat használtuk, talán párszor, ki is nőtte.

Inkább polárcuccokban volt.

Áprilisban felesleges a bundazsák.

2010. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Sétálni fogunk, ahogy lehet, mert a nagyobbat vinni kell az óvodába!

2010. nov. 11. 12:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsika, hogy ezt írom, de nem túl korai ezen gondolkodnod? Lehet, hogy gatyarohasztó meleg lesz. Akkor fölöslegesen költöttél rá. Ha meg hideg lesz? Vesztek egyet gyorsan, akkor már le is lesz ráadásul akciózva, féláron megkapod, mert nem nagyon lesz szezonja.
2010. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most április-májusban kellett volna a bundazsák, tavaly nem, mert meleg volt. Jövőre reméljük nem kellesz de ezt csak akkor tudod meg. De ha addig találsz egy szép darabot valamelyik turiban esetleg, potom összegért akkor vedd meg.
2010. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!