Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg anyósommal,...

Hogy értessem meg anyósommal, hogy utálom, ha szájba puszilja 14 hetes kislányomat?

Figyelt kérdés
Az ideg szét vet, mikor látom, hogy szájba csókolja, ráadásul dohányzik, kávézik stb. Már szóltam neki nem egyszer, de azt mondta, hogy ezt kell, ezt muszáj...
2010. nov. 11. 17:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

hát én pofán vágnám, már bocs. elég undorító dolog amúgy is, nemhogy még úgy, hogy bagózik és kávézik is mellette.

ezt abszolút nem muszáj, meg kell csinálnia.

2010. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

jézusooom.....

te gyereked, védd meg! szólj, szólj, szólj, szólj, gondolj bele mi lesz később......

igazából te tudod milyen viszonyban vagy vele, milyen "stílusban" kell vele megértetni, de mindenképp állítsd le!

2010. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Fúúúúúúúj, nem máááááááár.........ÁÁÁÁ Bocs! Szóval mondd meg neki, hogy NE csinálja és kész.
2010. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

En is ruhellem, azt is, ha a kezet puszilgatjak, mert utanna veszi a szajaba.

Mondd meg neki, hogy nem kell, nem muszaj es ne csinalja. Puszilja az arcat, de ne a szajat. En mindig azt mondom, hogy en se puszilgatom a szajat, es nemis szeretem ha masok teszik.

2010. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki akkor majd neki lesz muszáj végignézni ahogy szájfertőzéssel kezelik a gyereket,mert aftás lesz a szája,és az bizony fáj-ha ezt akarja akkor csak csinálja.Nagyon pici még,meg amúgy se steril dolog,de pláne ilyen picinél.ha téged nem is néz semmibe nézze az unokáját,hivatkozz a védőnőre vagy valaki másra.
2010. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hívdd fel erre a férjed figyelmét,hogy ez neked mennyire nem tetszik ,talán ő tud hatni az anyjára.
2010. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szólnék neki újra tisztelettudóan, hogy Legyen kedves/Légy szíves ne csinálja ezt a Tomikával/Katikával, mert engem zavar. Örülnék, ha többé nem fordulna elő.

Ha ezek után újra rajtakapod, akkor mondd neki határozottan, hogy ha akarja látni az unokáját akkor ezt fejezze be.

Mondjuk én az ilyenekben kicsit agresszív vagyok, mmint, ha valakit szépen kérek és utána nem teszi meg csakazért sem. Szóval lehet én egy idő után durván beszólnék. De Te amíg tudsz maradj tisztelettudó, de határozott!

Remélem megoldódik!

2010. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Még én sem puszilom szájba..fujjj... Bármit elkaphatna tőlem..még a kezét sem csak a buksiját. Anyósom is kézpuszis, de rászóltam, hogy nem szeretem.

Hivatkozz a védőnőre.

Mi az hogy kell?!

Majd szájoncsókolja a szerelmecskéje (ilyen már bölcsiben is van)

2010. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a védőnőre nem tudsz, hivatkozz erre: nálunk nem anyóssal volt a baj hanem a saját anyámmal. de nem szóltam pedig idegesített. akicsim elkapta a kalici vírust és kórházba került.

Mikor legközelebb jöttek anyámék, újra röppent volna a szájrapuszi, de odaraktam a kezem, mert kiderült hogy a húgocskám 11 éves és ez volt a baja. anyám valószínűleg csak hordozta, vagy tünetmentes volt.

Nem 100% hogy onnan kapta el, de nagy az esély a dokim szerint...

2010. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Fùùùùjjj!! Na ne mår...! Szòlj a fèrjednek,h àllìtsa le!

...hàt a sterilitàs...?

2010. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!