Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom már unjátok, de 18 hós...

Tudom már unjátok, de 18 hós babámnak karira mit lehetne venni? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

venni helyhiány miatt?

Sajnos anyóséknál lakunk és nincs saját szobája fiamnak.

Sátrat vennék de nincs hely.Dömper,t.kutyus,daloló könyv...stb mind megvan már.Tanulószékról vélemények????Esetleg hol a legolcsóbb????


2010. nov. 12. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tanulószék szerintem már kicsit késő, nem tudná kihasználni, lassan már el sem fér benne. Mi Iteddy macit fogunk venni. Imádja a zenéket, és a meséket, gondoltam tetszeni fog neki. Fisher Price kutyus is nagyon jó. Vagy valami labdajáték, Ha fiú akkor valami autó esetleg...
2010. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a húgom kisfiának (14 hós lesz decemberben) építőkockát vettem (fa), kap még egy gyerek cd-t általam összeválogatott nótákkal, egyedlieg "égetett" lemezzel, tokkal és készítek egy bojtos kispárnát neki. Talán a fényképét is rávasalom.

A lányom 18 hónapos lesz akkor, ő bölcsőt kap a babájának, pluszz varrok (ha sikerül) babaruhát és ágyneműt a bölcsőbe, a kispárnát ő is megkapja.

2010. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.A könyv alakúra csukható sátornak a linkje engem is érdekelne:D

Építőkocka névnapra lesz mert Dávidnak hívják:D

Én is kicsinek találtam a tanulószéket.

2010. nov. 13. 08:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!Én ezt fogom nekik venni:


[link]


Ez egy picit drágább,de jobb minőségű,a "sima" sátrakról sok rosszat hallottam,h szétszakad,eltörik a váza.És ennél nem kerül külön pénzbe a házhozszállítás,500 ft-tal drágább,mint a másik.Viszont erről nem tudom h tényleg olyan könnyen összecsukható-nyitható e.Ezért engem is érdekelnének még más linkek,ha a másik kedves válaszadó jelentkezne,megköszönném.

2010. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!