Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok hogy egy drogos...

Hallottátok hogy egy drogos anyuka kimosta a mosógépben a pár hetes kisbabáját?

Figyelt kérdés

Blikkben olvastam...

Belőtte magát és nem vette észre hogy a szennyes ruhák közé fogta a babát is és meghalt a kis csöpp gyerek:-(

Hogy lehet hogy ilyenek megtörténnek?????

Ok,hogy Amerikában történt a dolog de hol volt a védőnő vagy a család??


2010. nov. 13. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szörnyű, de én azt mondom az ilyen embereknek visszaüt a sorsuk. Én nagyon hiszek benne, hogy ha valaki ilyet tesz, annak soha nem lesz boldog élete. És tudom szörnyű ilyet mondani, de talán jobb is annak a kicsikének, hogy nem egy ilyen anya mellett nő fel.
2010. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Bea24 ***** válasza:
Nehogy elhidd!! A blikk-ben csak kacsa hírek vannak. A leggázabb újság.
2010. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajna igaz a hír, több hírforrásból, a HVG nem közöl le kacsát.

Annyi az egészben a változó, hogy 10héttől 10hónaposig olvastam a gyerek korát, hogy a nő egyedül volt, és a sógornő órákkal a mosás megállása után találta meg, olvastam olyat, hogy nem volt egyedül az anya, azonnal, de későn vették észre, hogy mi lett a babával, hogy droghatás alatt és hogy józanul.

Sajnos az alap eset, hogy egy 0-12hónapig gyermek az anyja figyelmetlensége, gondatlansága miatt a mosógépbe került és meghalt.

2010. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért kellene sterilizálni az összes drogos, alkoholista, depressziós akármilyen anyukát. És milyen hisztéria csapott fel, amikor felmerült BB Évit sterilizálni kell.
2010. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úristen majdnem leszédültem a székről....akaratlanul is az enyémet képzeltem bele a mosógépbe...ááááá....SZÖRNYŰ
2010. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Borzasztó... remélem az is olvasta aki az enyhe drog liberalizációja mellett áll...
2010. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt még nem is hallottam!
2010. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az a szomorú még az ilyen esetekben hogy egy pszichológiai vizsgálat majd kimutatja hogy az anya (már ha lehet így nevezni) nem volt beszámítható állapotban,elküldik néhány hónap kezelésre és boldogan éli tovább az életét.De az anyuka,aki elájult és mire magához tért,a kisgyermeke belefulladt a vízbe,8 év börtönt kapott... Ez a mai világ
2010. nov. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ezt olvassátok el, iszonyat:

[link]

2010. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!