Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koraszülött babáim vannak és...

Koraszülött babáim vannak és kórházban kellet őket hagynom míg nem érik el azt a súlyt amivel hazaengedik őket. Ha minden rendben van velük akkor kb. hány grammot gyarapodnak naponta?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
10-20 között kb. Ez sokmindentől függ: hány grammal születtek, miért születtek előbb és milyen a tászer-anyatej arány?
2009. jan. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyik 1950g. a másik az 1550g. és még kapnak infúziót is a tápszert azt nem kapnak.
2009. jan. 11. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
2 kiló alatt tuti nem, de utána ha megy a tplálkozás és jól vannak, akkor sztem mehetnek. Egy picit jobban megindul majd a súlyuk, ha kapnak anyatejet. Ugye fejed a cicid?
2009. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolóval értek egyet. 2000g felett, és ha megindul a súlygyarapodás. 2008 júniusában én is ikreket szültem 35. hétre születtek 2340g és 2490g volt a súlyuk. Ők is visszaestek egy kicsit, de 1hét után hazaengedtek bennünket. Sajnos szoptatni nem nagyon tudtam őket, de a tápszert nehezen de elfogadták. A lányaim is voltak infúzión, sőt be is sárgultak, de minden rendben lett aztán velük. Ha gondolod írj nyugodtan privit!
2009. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a minap olvastam hogy 2500g alatt nem adják ki a piciket,lehet hogy van benne valami.ne aggodj
2009. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!