Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell hagyományos...

Hogyan kell hagyományos moshato pelenkát használni? Textil pelust mibe kell beletenni ugy értem amivel rögzítem a babához? Ti mit mondtok nem baj ha otthon napközben evvel pelenkázom a babám?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Van hozzá való gumi pelenka rész is abba kell beletenni a textil pelenkát, régen megkötősek voltam most úgy tudom már van tépőzáras is és ha minden igaz kimondottan erre való bugyi is. De ennek utána kellene nézni. Nem akarok hülyeséget írni. Bajnak nem baj régen is felnőttek a gyerekek ilyen pelenkákban, sőt anyu többre is becsülte mert azt mondta a Húgom és én hamarabb szobatiszták lettünk tőle mint öcsém az eldobhatós pelenkától...
2010. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen hogy válaszoltál:)

Várom a továbbiakat is!

2010. nov. 13. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a márkát nézegettem, mikor vártam a fiam, ma már sajnálom, h nem ruháztam be rá:(

[link]

2010. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a linket. Kb. minden rajta van, amit a mosható pelenkázásról tudni kell.


[link]

2010. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy baj sőt, sokkal egészségesebb a gyermeknek. Snappy kapocsnak hívják amivel a tetra vagy a prefold pelust szépen rá lehet adni a babára.

[link]

Nagyon sokat lehet vele spórolni, még akkor is ha csak pár db prefoldunk és 1-2 külsőnk van, és vegyesen használjuk az eldobhatóval

2017. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!