Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel óta kislányom rettenete...

Reggel óta kislányom rettenetesen szörcsög, folyik az orra és köhög. Jó ha sinupret cseppeket meg C vitamint adok neki holnapig és folyamatosan szívom az orrát? 4 hónapos

Figyelt kérdés

Ügyeletre nem szeretném vinni,ha nem muszály...

Elég ugye akkor vinni,ha belázasodik??Mert inkább a háziorvosnak mutatnám meg holnap,nehogy a kórházban még összeszedjen pluszban valamit...:)

Válaszotokat előre is köszönöm!


2009. jan. 11. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Az orrát mindenképpen tisztítsd, orrszívóval+orrspray (nekünk tengervizes van, az nagyon jó)

Meg a köhögést estére csillapítsd, hogy tudjon aludni.

Ha belázasodik akkor adj neki germicid kúpot, vagy ami van otthon.

2009. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.Van germicid-c kúpunk,azért remélem nem lesz lázas szegény...

Ja és a kérdésben az a smiley amit írtam véletlen volt.......

2009. jan. 11. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó, persze.

Én Stodalt adtam most a lányomnak, 1 nap alatt helyrejött:-)

Az orrát mindenképp szívd, főleg evés és alvás előtt.

A doki nekem azt mondta, hogy érdemes ilyenkor nem csak tengervizes orrsprét használn, hanem valami komolyabbat is. Én Nasivint vettem.

Hétfőn azért vidd el dokihoz

2009. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De jó lenne ha a kislányom is ilyen gyorsan rendbe jönne... Persze,mindenképp elviszem holnap!
2009. jan. 11. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előzőeket azzal egészíteném ki, hogy a kamillateás párologtatás (forrald fel egy edényben a vizet és szórj bele kamillát, tedd az ágyához közel - balesetveszélyre figyelni!) nagyon jó, ill. rozmaringolaj a radiátorra tett vizesedénybe. A Stodal nekünk 6 nap után segített (már majnem feladtam...) Ill. nem tudom, hogy szoptatsz-e, mert ha igen, akkor Te is egyél sok C vitamint és gyógyteát (kamilla, hársfavirág) igyál mézzel. Jobbulást!
2009. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!