Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek folyamatosan rémálmai vannak és rettenetesen lestrapálják őt. Nem engedi, hogy segítsek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nemépp álom most az élete(nem részletezem, de sokminden rossz szegénykémnek most egyszerre). Próbálok mellette állni mindenben, de nehezen megy, mert én pont egy csökönyös, önfejű típus vagyok. Próbálok változni persze és egyre jobb vagyok :)

Mostanában, ugy 2 hete viszont folyamatosan rémálmai vannak, nem tud/mer aludni. Fáradt folyamatosan, szinte mint egy élőhalott. Alig eszik. Rengetegszer sír, sokszor ott sem vagyok(nem egy suliba járunk, csak délutánonként talizunk) de ha ottvagyok próbálom vígasztalni. Már végképp nem tudok tegyek. Nem engedi, hogy segítsek, nem beszél róla senkinek, teljesen elzárkozik mindenkitől. Nem tudom mit tegyek. Tudok ajánlani valami konkrétat? (orvoshoz nem engedi, hogy vigyem)

17/F, ő 16/L


2010. jún. 9. 16:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Őőő.. Egy kicsit a rémálmokat fejtegethetnéd...
2010. jún. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Akkor is orvoshoz kéne mennie.. Vedd rá, hogy kicsit pihizzen valami nyugis zenével. Vagy aludj vele te. A szex a legjobb altató :)
2010. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem árul el róla semmit. sokszor azt mondja, hogy ő sem emlékszik, de bórzalmas volt. és ha faggatom róla, akkor sírás a vége(nem azért mert faggatom, hanem az álmok visszaidézése miatt) és akkor inkább nem kérdezgetem tovább, csak megvígaszalom, mert nembírom nézni, ha sír..
2010. jún. 9. 16:22
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem erőszakolták meg? Nem zaklatja valaki?
2010. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nem tud pihenni se már, nem meri lecsukni a szemeit már. Inkább nem alszik, csak ne legyenek álmok.

Egyszer aludtam vele, de azt ritkán engedi anyuja, mert nagyon nem kedvel engem. (nem részletezem, de emiatt is részben vannak ezek a dolgok. a szülei kapcsolata, meg az ő kapcsolata velük stb.) akkor is rémálma volt. zokogva ébredt fel az éjjel közepén és alig tudtam megnyugtatni, reggelit sír és minden teljesen ugyanolyan volt..

2010. jún. 9. 16:25
 6/28 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen lányt! Szőke?
2010. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nemhiszem.

szerintem az a baj, hogy nagyon zűrös az élete, nem akarja az életét élni. így mondta. nem élni nem akar, csak így élni, ahogy most kell. és változtatni meg nem tud rajta. szülei(ez leginkább), ismerősei, tanulás stb. nem tudunk ezeken változtatni.:/

2010. jún. 9. 16:27
 8/28 A kérdező kommentje:
nem, barna haja van..:)
2010. jún. 9. 16:27
 9/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért ilyen gyenge? Lehet, hogy kicsit oda kellene neki mondogatni a dolgokat, letolni. Tudom, durvának tűnik, de vannak olyan emberek, akik a "pátyolgatás" hatására még jobban belesüppednek a bánatba.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nem álmokról van szó csak nem meri elmondani hogy mi történt vele.Támogasd és ne faggasd ha akarja úgy is elmondja.Remélhetőleg nem túl komoly a helyzet nekem is volt ennyi idősen sírós,depis korszakom.
2010. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!