Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisfiam a napokban...

1,5 éves kisfiam a napokban kezdte el mondani hogy mama és baba! Mostmár akkor elkezd beszélni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát nekem 20 hónapos a kislányom és mama, baba, papa, apa szón kívül nem mond mást. ELőtte ezeket sem:) de valahogy nem kezdett el beszélni még.
2010. nov. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is így kezdődött. Most meg már olyan szavakkal lep meg, hogy csak lesek. KÉREK, TEEE (tej), TÖJÖ-TÖJÖ HÁZSADA (összetöröm házadat a csiga-biga mondókából), szóval minden nap mond valamit. 13,5 hónapos.
2010. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez változó.Az én kisfiam is mondott szavakat 12-13 hónaposan (6-7 szót), meg most 16 hónaposan is ennyit mond, de nem ugyanazokat. A "régieket" egyáltalán nem mondja! Nem értem, ha már többször mondta, akkor most miért nem.. Na, de csak elkezdenek már beszélni előbb-utóbb ! :)
2010. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 17 hónapos, a mama baba apa-t már hónapok óta mondja, meg még 1-2 szót kiejt értelmesen. De azóta csak olyanokat csinál, ha mondok neki valamit akkor próbálja ismételni, de csak az eleje passzol, a többi halandzsa. Szoktam neki számolni, színeket mondani, mindent próbál utánam mondani, de nem érthető még amit mond.
2010. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én kislnyom már hosszú hónapok óta mondja azokat a szavakat, amiket mond (nem sok), de többet se. nem biztos, hogy elkezd beszélni.

23 hónapos az enyém.

2010. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!