Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kiságyat szoktátok időnként...

A kiságyat szoktátok időnként fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nem szoktam,csak lemosom vizes ruhával.
2010. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, pelenkázót sem. 21 hónapos a kisfiam, sose csináltam. Általános portörlésnél letörlöm azokat is és kész.
2010. nov. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:):) ez jó:)
2010. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Mielőtt bementem a kórházba, lefertőtlenítettem, de azóta nem, most lesz 1 éves a fiam. Vizes ruhával lemosom takarításnál. A pelenkázót időnként fertőtlenítettem, de már nem használjuk, mert egy pillanat alatt leforogna róla.
2010. nov. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem de mivel fehér a kiságy is és a pelenkázó is domostos-os vízzel mosom le. Egyebet nem teszek vele.
2010. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a bimbóvédőn, a cumin, és a cumisüvegen kívül semmit nem fertőtlenítettem, (nemhogy kiságyat) ezeket is kifőztem addig, amíg nem kezdett el csúszni mászni és mindent a szájába venni, akkor abbahagytam ezt is
2010. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Amikor cserélem a lepedöt akkor szoktam áttörölni,Egy kevés vízben rakok fertötlenitöt(chicco)és azzal törlöm át.Ilyenkor az egész kiságyat mert ilyenkor szét van bombázva.Köztes idöben amikor porszívozok egy kicsit vizes ruhával az alját,hogy ne álljon meg a por.

2010. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 éves koráig kb 2 havonta áttöröltem domestosos vizes ronggyal, mert a rokonok is gyakran megfogdosták, amikor jöttek megnézni a picit.
2010. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Portörléskör áttörlöm W5kendővel, és annyi, 1-2havonta.
2010. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!