Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként és mivel...

Milyen időközönként és mivel szoktátok fertőtleníteni a babakádat?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
1-2 hetente Domestosos vízzel lefújom és kimosom,amúgy minden fürdés után átöblítem.
2009. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hetente, domestossal
2009. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Én akkor mostam ki domestossal, mielőtt elsőzör használtuk.

Azóta nem fertőtlenítem. Max kiveretem zuhannyal használat előtt,de azt is max hetente egyszer.

Ha nem kakil, pisil bele a kádba, akkor minek fertőtleníteni?

Én nem nevelem burokban, sterilen a gyermekem.

1 éves

2009. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is felesleges, minek? Alapvetően már az átlag megfelelő higiéniai körülmények között él, fertőtleníteni a fürdőkádat amiben amúgyis csak a bébi fürdik... Nem is értem....
2009. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is az első használat előtt mostam ki Domestossal, azóta nem. Sosem pisilt, kakilt a vízbe. Kakisan sosem raktam a kádba, előtte mindig letöröltem törlőkendővel vagy ha szükség volt rá, lemostam a csap alatt. Szerintem fölösleges a baba körül mindent sterilen tartani, mert később meg csodálkozhatunk, hogy ugyan mitől beteg állandóan...
2009. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Én sem nevelem sterilen a picimet ( 4 és fél hós),minden használat elött átöblittem , illetve ha eszembe jut domestos spray-vel lefujjom és kiöblittem.
2009. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
SZintén nem "burkos" :) baba az enyém. Amikor nagytakarítást csinálok a fürdőben (kb 2 hetente mert a por megeszik mindent) akkor az övét is kifertőtlenítem. Néha domestossal, néha pedig a cif fürdőszobai folyadékkal. Úgy vettem észre hogy rárakódik a habfürdő+ ugye a por és olyan ragacsos, hiába öblíem ki fürdetés után. Végül is a mi kádunkat is ki szoktam fertőtleníteni, vízkőtteleníteni. De tényleg max 2 hetente.
2009. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!