Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa aptamil ha 1-et eszi a...

Milupa aptamil ha 1-et eszi a picurom és érdekelne hogy a dm-es vagy rossmann-os tápszerek menyire jók?

Figyelt kérdés
Mert olcsóbbak és kiszámoltam hogy egyébként vagy 12 ezer lenne egy hónapban.Akkor inkább azt venném.
2009. jan. 12. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A dm-es és rossmann-os tápszerek nem hypoallergének. Én is megkérdeztem a gyerekorvostól, mert őrülten sok pénz bármelyik HA tápszer, de nekünk azt mondta, hogy 6 hós koráig jó lenne, ha mégis azt kapna, mert segít megelőzni az allergiás betegségeket. Nem tudom mennyi idős a picid, és van-e a családban valamilyen allergia, esetleg kérdezz rá a dokinál, hogy muszáj-e HA tápit ennetek. Jó egészséget!
2009. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 hetes múlt pénteken.A szüleimnél nem volt allergiás senki egyedül a nővérem volt a fűre fára allergiás.Más nem.Nem tudom ez befolyásolja-e. Milyen allergiára gondolnak ilyenkor?
2009. jan. 12. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Mondjuk nálunk van is allergia a családban, ezért HA-s tápit vettünk. Én csak 6-7 hós kora után próbáltam ki a rossmannost, nekem csomósodott (mint ahogy fura módon a Beba 2 aktiv is..) így maradtunk a milupánál.
2009. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú akkor még nagyon kicsi...legalább 4 hós koráig jó lenne HA-st adni neki, akkor is ha nincs allergiás.

De amúgy bármilyen allergia számíthat. Nálunk a férjemnek 2 éves kora körül tojásallergiája volt.(kinőtte, már nincs baja de volt) Nekem meg bátyám szénanáthás (parlagfű) és nekünk is HA-sat mondtak.

2009. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akkor maradok a ha-s tápszernél.
2009. jan. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!