Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor ki lehet vinni a...

Most akkor ki lehet vinni a babát az utcára sétálni vagy ne menjünk sehová? Olyan rémhírek vannak a szmog miatt. Mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem art egy 5 perces seta a ligetbe(ha lehet)
2009. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a belvárosban lehet a legrosszabb, ott laksz? ott nem vinném ki, ha emeleti vagy , akkor csak jobb ablakot nyitni és beöltöztetni a kicsit, vagy meghozni az áldozatot és korán kimenni, amikor még nincs nagy forgalom, vagy kilesni a déli pangást....talán.
2009. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem itt tegnap szánalmasnak titulált az egyik kedves kérdező, amiért azt írtam,hogy nem tudom ki merjek-e menni a 14 hetes kisfiammal... Mi tegnap nem voltunk kint,de ma muszáj mennünk néhány dolgot elintézni. Megpróbálom úgy csinálni,hogy minél kevesebb ideig legyünk kint,és megpróbálok egy textilpelust a szája elé kötni,hogy valamennyit kiszűrjön a porból.
2009. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is az előbb kérdeztem hasonlót, oda is írtak páran, nézd majd meg! Az a baj, hogy nem csak a forgalom miatt van nagy szmog, hanem amiatt, hogy a kémények (lakóépület és ipari létesítmény) égésterméke száll a levegőben és nincs olyan légáramlat, ami elvigye a koszt. Tehát sajnos hiába nézed a gépkocsiforgalmat.
2009. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár én nem városban lakom, de mama már itt is mondta, hogy nem menjünk sétálni..

Én amondó vagyok, hogy a gyereknek kell a levegő, nem teszem meg vele, hogy egy hétig, vagy két hétig nem viszem ki.

Az arc elé tett pelusnak nem vagyok híve, ilyenkor csak a saját kilélegzett lebegőjét szívja vissza, ami baromira nem egészséges-tudom a szmog sem..

És az ablaknyitás- akkor is az a levegő jön be, amit kint szívunk, tehát ennyi erővel sétálhatunk is.

És 5 percre, de még 15-re sem érdemes beöltöztetni a gyereket, mert tovább tart az öltöztetéses és vetkőztetéses hiszti mint maga a séta.

Tehát én viszem, de a dokinál rá lehet kérdezni ,mint mond (én inkább nem teszem, falun lehet furán nézne rám:-)

2009. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom nektek milyen pelusotok van,de a miénknek nem annyira sűrű a szövése,hogy ne engedje át a levegőt. De még ez is jobb mint az a sok mocsok ami a levegőben van. Ráadásul mi Miskolcon lakunk,tehát itt sem rózsás a helyzet.
2009. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Újpesten vagyok és mindenképpen ki kell mozdulnom ma, gyógyszertárba kell mennem, és egyedül vagyok
2009. jan. 12. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!