Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hason fektetem, hogyan...

Ha hason fektetem, hogyan védjem ki azt, hogy összegyűri maga alatt a pelenkát, ez veszélyes lehet? Vagy mit rakjak helyette?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
én is kivettem alóla,mert féltem a fulladástól.inkább vettem több lepedőt,és többszőr váltogatom,ha lebukta
2011. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fölösleges a textilpelus, csak a gond van vele. Inkább tegyél alá lepedőt. Vannak hasonló anyagú lepedők, mint a textilpelus.
2011. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én párna huzatot húztam a matracra,így nem tudta gyűrni!
2011. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én babám sokat bukik, ezért egy akkora pelenkát (az a pelenka anyagú fürdőlepedő) teszek alá, amit be tudok tűrni két oldalt a matrac és kiságyoldal közé. (Ha háton alszik, erre még teszem a pelust)

Ha ezt nem tenném, ahány alvás, annyi lepedő kéne naponta.

2011. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a pelenkát használom a feje alá még mindig, mert ragaszkodik hozzá. Úgy alszik el, hogy gyűrögeti. Amikor nagyon összegyűri, kiveszem alóla, ha úgy fekszik, mert lepedő is van a matracon. Fulladás veszélyre én is gondoltam az elején, de sosem volt, hogy magára húzta volna.
2011. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok túl naiv, ha azt gondolom, hogy azért ennél életrevalóbbak a babák, hogy egy-egyébként levegőt áteresztő-anyagtól megfulladjanak?
2011. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó! Sajnos túl naiv vagy. Igen is meg tudnak fulladni, ha nagyon begyűrik az arcukba. Nálunk a kislányom csak úgy tud elaludni, ha gyűrögeti a pelust közben. 1 hete ismerősök babája bölcsőhalált halt, azóta minden alvásnál ott állok a kiságynál, és ha a baba elaludt, akkor azonnal kiveszem tőle a pelust és csak a lepedő van alatta. Még takarója sincs. Sajnos az ördög nem alszik!
2011. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A naív vagyok. Hát most a frászt hoztad rám, kedves utolsó válaszoló. Megyek és valahogy kihalászom a lányom alól a pelust, asszem. Vagy nem, nem tudom... Szeretem ezt az oldalt mégis sokszor úgy érzem, hogy a paráimat csak fokozzák az itt olvasottak.
2011. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A bölcsőhalálnak ehhez nem sok köze van! Tényleg nem kellene feleslegesen riogatni az anyukákat.
2011. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, nem riogatni akarok és nem is mondtam, hogy köze van a bölcsőhalálhoz. Leírtam, hogy a baba bölcsőhalált hal, azóta minden sz@rtól parázok és megpróbálom kivédeni. Ennyi. Tudom, mik lehetnek a bölcsőhalált kiváltó tényezők, és ilyen pelus nem is volt a baba feje alatt, tehát nem attól halt meg, attól még megfulladni meg tud tőle.
2011. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!