Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már játékot a...

Rendeltetek már játékot a tulli.hu-ról? Meg vagytok vele elégedve? Olyan, amilyet vártatok?

Figyelt kérdés
Esetleg "Abrick" építőt?
2010. nov. 17. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen, egy autót. Minden rendben volt, bár én szemléyesen mentem inkább el érte mert ráértem, de elégedett voltam.
2010. nov. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem,de köszi h figyelmeztettél:)!Nagyon tetszik ez az oldal rendelni fogunk:)!
2010. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen minden oké volt vele. Mondjuk mi nem építőt rendeltünk, de ismerem az abricket, jó minőség.
2010. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen törzsvevőjük vagyok, mindennel elégedett vagyok, de ha mégsem egy szó nélkül kicserélik vagy levásárolható. Maximálisan vevőközpontúak, és a termékeik is nagyon jók!!!
2010. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én messziről elkerülöm őket!!!

Rendeltem,de mikor már a csomagot kellett volna küldeniük,akkor írták,hogy már nem tudják beszerezni azt a játékot.Választottam másikat,azt írták,hogy zenél,mire kibontottuk,akkor derült csak ki,hogy egy egyszerű csörgős labda. Kicserélték volna,de nem érte meg vele vesződni....:-(

A sógornőm 1 hónapot várt 1 termékre,és végül nem azt küldték,amit megrendelt....így ő visszaküldte.

Régebben i rendeltem tőlük,akkor nem volt velük gond,de lehet,hogy lejjebb adták a színvonalat?

2010. nov. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Két hete rendeltem tőlük, minden papírforma szerint zajlott. Mindenről e-mailben is értesítenek. Megrendeled, visszaigazolják, becsomagolják, kapsz egy e-mailt, átadják a futárnak, kapsz egy e-mailt.

Az is tetszik, hogy már megrendelésnél látom, mikorra érkezik meg a csomag.

A minőséggel sincs gond. Ráadásul 5000 Ft feletti vásárlásnál nincs futárköltség.

2010. nov. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi régebben vásároltunk ott, de rájöttem, hogy a legdrágább játékosok között van. :-( Amúgy a minőséggel semmi gond.
2010. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Engem is az 5000 Ft feletti ingyenes kiszállítás fogott meg először. Az árak? Hát, szétnézek majd még, amerre járok, aztán meglátom.

Köszi.

2010. nov. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!