Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt vettem észre a lányomon,...

Azt vettem észre a lányomon, hogy nagyon félti magát. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés
8 hós a lányom, és pl. ha megfordul a hasáról a hátára, emeli a fejét, és csukja szemét száját. Úgy összehuzza a szemét, mint aki nagy fájdalomra készül. De ülésnél is egyszer feldölt, azóta annyira figyel, hogy véletlenüls se döljön ki nagyon oldalra. Még nem mászik, lehet ezért? Ma láttam ahogy négykézláb volt az egyik kezét próbálta előrébb rakni, aztán inkább szétcsúszott, feladta, mert félt, hogy valami baja esik. Normális ez a dolog? nem érte semmi baleset, nem tudom miért vieselkedik igy.
2010. nov. 18. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Óvatos. Nem hinném hogy ez baj lenne, de kérdezd meg a védőnődet, dokidat.
2010. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy óvatos lenne, pár éves korukig még nem alakul ki bennük félelemérzet sem.Inkább erőlködik mikor fordul és azért zárja be a szemét, száját.
2010. nov. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem erőlködik, látszik, hogy attól fél, hogy valami baja esik, még a fejét is megemeli.
2010. nov. 18. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves,Ő is ezt csinálta átfordulásnál.Most is óvatosan ül le állásból,még nem megy egyedül,először felméri a távolságot(kinyúl a kis kezével,hogy eléri-e pl.az ágytól a fotelt,és ha nem inkább leül,odamászik,ott újra feláll).Szerintem nem baj,ha óvatos,kevesebbet borul.
2010. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!