Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Császármetszés után 3-4...

Császármetszés után 3-4 hónappal tapasztalt valaki olyat, mintha mozogna a baba a hasában?

Figyelt kérdés
ha igen,az mitől lehet?ujabb terhesség kizárt..
2011. okt. 24. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Azok a beleid!!9 hónapig rendeződtek szét most újabb 9 hónap mire visszamennek a helyükre:)nekem 10 hónaposak az ikrek de még most is érzem habár nem csodálom mert nekem odabent igencsak összekuszálódott minden két 3,5 kilós tököstől:DD
2011. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nem vagy terhes, csak a beleid rendeződnek vissza, és azt érzed. :)
2011. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Én is érzem! Végre választ kaptam egy kérdésemre. :) 9 hós lesz holnap a fiam, de még mindig naponta 2-3szor érzem. Terhesség nálam is ki volt zárva. :)
2011. okt. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj,de megnyugodtam..olyan fura,mintha a kisfiam még bent lenne..már mindenre gondoltam,csak a belekre nem,hogy azoknak is idő kell..köszönöm a megnyugtató válaszaitokat.:-)
2011. okt. 24. 15:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én természetes úton szültem,mégis mozognak odabent! :))) Tök furi! :)))
2011. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN is érzem ezt. 5 hós a fiam. De jó, végre tudom, hogy mitől van.

De jó érzés, mert visszaemlékszem azokra a pillanatokra, amikor a pocimban először megmozdult!

2011. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sweetike válasza:

hello!

én is simán szültem,és én is érzem már kb. vagy 2 hete minden nap,18 hete szültem.nektek is ennyire lehetett érezni?Sőt látni is?én ezek mellett rengeteget fogytam, hullik nagyon a hajam, gyakran jártam wc re,semmi étvágyam...akkor lehetséges lenne hogy terhes vagyok?voltam orvoshoz, azt mondta nem látható terhesség, dehát már kezdek gyanakodni...

2012. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!