Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek 9-10 hós babátokna...

Mit vesztek 9-10 hós babátoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én a FisherPrise tanuló kutyusra gondoltam. Ha esetleg tudtok róla véleményt, szívesen fogadom. Na meg a többi ötletet is persze:-)))))
2010. nov. 18. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
az én lányom karácsonykor 9és fél hónapos lesz. Én is fisher price játékokat vettem neki. Akcióban volt igy már megvettem. 1 fp. zenélő csigát. Formabedobó, plusz építő játék is egyben, nekem tetszik, és vettem még egy kukacot amire kockákat lehet rakni, ennek most nem jut eszembe a neve talán varázskockák? vagy ilyesmi.
2010. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mókahengert és ,"rázd és megy"kisautót vettem.
2010. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia4 az én babóm karikor már 1 éves lesz,úgyhogy én az ugráló zebrán vagy valami hasonló mozgásfejlődést segítő játékban gondolkodom! Járássegítő pl. ilyesmi.

Bocsi de nekem ezek a tanulós állatok nem igen jönnek be! Egyrészt szerintem nem éri meg az árát,másrészt te ingyen megtaníthatod neki a testrészeit közösen vele tanulni jobb móka!És nem utolsó sorban ingyen van!Ha ennyi pénzt kiadsz akkor szerintem valami "értelmesebb" játékban gondolkodj!Annyi jó és hasznos dolog van tényleg.Hatalmas a választék a különböző kézségfejlesztő játékok terén!Bocsi ha nem "fényeztem" a tanuló kutyust,de ez az én privát véleményem:)

2010. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fisher Price Sütifaló Bödönke
2010. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

olyat én se vennék neki, az előző kb. leírta miért.

Ha mászik akkor gurulós játékot, vagy valamilyen mozgásfejlesztőt vennék.

Mi pont aznap leszünk 10 hónaposak, már áll, úgyhogy járássegítőt kap szerintem...

2010. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezek túl drága játékok így valami olcsobbat fogok venni,mindent szeret ami zenél.
2010. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az én lánykám is áll, de a járássegítőkkel kapcsolatban is annyi szélsőséges véleményt hallottam már, hogy már nem is gondolkodtam benne. Köszi a válaszokat:-))))
2010. nov. 18. 11:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is használtba gondolkodom!!
2010. nov. 18. 11:24
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

hosszú ujjú bodyt. a kicsomagolását fogja úgyis a legjobban élvezni, meg a díszeket a fán.

és remélem, a nagyszülők sem vesznek neki semmi fp-t, mert engem irritál a hangjuk, hiába élvezik a gyerekek...

2010. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nevető, forgó Elmo figura tetszik nagyon. Persze neki is, már nézelődtünk a játékboltban, csak sajnos én azt nem fogom tudni megvenni neki.
2010. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!