Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kemény az injekció...

Mitől kemény az injekció helye babánk lábán?

Figyelt kérdés
Pénteken kapta a 3 hós oltását és tegnap óta a szuri környékén nagyon kemény.Lehet hogy be fog lázasodni?Borogassam neki?Egyébként ha finoman megnyomom neki akkor nem sír.
2009. jan. 12. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
a szúrástól becsomósodik. Az elsőnél nekünk is az volt, azóta minden oltás után ahogy hazaérünk borogatom is neki. Szerintem nektek már nem használ, ha borogatod. Belázasodni sem fog már szerintem, az még aznap este történik, ha történik egyátalán. Legközelebb borogasd be neki rögtön oltás után. Most sokáig kemény marad majd, esetleg ha nem fáj neki próbáld kicsit masszírozni óvatosan, krémmel.
2009. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!Legközelebb már okosabb leszek.
2009. jan. 12. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért keményedik be, mert izomba adják.

Borogasd neki, még akár most is. De legközelebb szuri után kezd el borogatni!

2009. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is bekeményedett legutóbb, de a védőnő adott egx kiskanálynyi krémet(nem tudom, mi a neve), és 1 nap alatt eltűnt!!
2009. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!