Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgye nem lesz baj? Elég...

Úgye nem lesz baj? Elég kemény már a koponya ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2 hetes elmúlt a babám és ma reggel betettem a kiságyba de túl közel volt a fejtámla és véletlenül bevertem a fejét hátúl középen. felsírt, de nincs dudor, nem piros már, nem hányt. Olyan mint szokott lenni. Tiszta ideg vagyok hogy baja lesz.
2011. okt. 15. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, fogja még a fejét százszor sokkal jobban beverni.

Egébként most (és kb 3 éves korig) az a jó,hogy még puhák,rugalmasak a csontjai.Nem törnek,mint az idősebb,merevebb csontok. Tökéletesen tompítják az ütést

2011. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha betört volna akkor mit kellene látnom tapintanom? semmit se érzek a buksiján de nagyon nagyon ideges vagyok hogy bajt csináltam neki.
2011. okt. 15. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


nyugodj meg, nem lesz semmi gond!! ahogy az első válasz adó írta pontosan az a jó, hogy még puhák a csontok!! ne aggódj!! és hát igen... lesz még cifrább is :)


Ági

2011. okt. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!