Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányomnak mit...

Másfél éves kislányomnak mit érdemes venni karácsonyra közepes árkategóriában?

Figyelt kérdés
mondjuk 5000ft körül
2010. nov. 19. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen formabedobós,készség fejlesztős játékokat,nagyon jók vannak ennyiért.
2010. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi , amikor a kislányunk akkora volt, járművet vettünk neki!Kismotor, taxi, ilyesmit!Esetleg triciklit!A motort mái napig használja, pedig már majdnem 5 éves!!
2010. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van!Strapabíró, és nagyon jó az ára!!

[link]


még ez is jó szerintem:

[link]

2010. nov. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kockát, van ez a maxi bloks vagy mega bloks én most vettem neki autó , baba, formás is van benne nagyon szereti ő is másfél éves.és kislány. barbit is szereti, és interaktiv kutyát is, a eszveszen lehet elég jó árban kapni.
2010. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagy gyöngyöket felfűzésre, kis műanyag edénykéket, poharakat, evőeszközöket, orvosi táskát, mesekönyveket, játékbabakocsit, játékbabát.
2010. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
montessori torony, nagy fa/műanyag gyöngyfűző, könyv, műanyag állatkák, konyha, babakocsi babához.
2010. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Építőkockát,babát,babakocsit,mesekönyvet,zenélő játékokat,kismotort.
2010. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg a saját kérdésemet :S nem volt a kérdéseim között, hozzá akartam még írni hogy van már neki:

kismotor, taxi, tricikli, mega blocks szerű épitőkocka,tanuló kutya,formabedobó kocka, októberben volt a sznapja akkor kapott babát, könyve van kb 20db, sátrat most vettünk neki mikulásra. :):O

2010. nov. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!