Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát lehet fektetve...

5 hónapos babát lehet fektetve etetni? (gyümölcspép)

Figyelt kérdés
Kislányunk 5 hónapos múlt. Most kezdi a gyümölcs kóstolgatását. Etetőszékben nem tud ülni még. Ha mi ültetjük, előredől és nehézkes az etetés. Akkor eszik szépen, ha fektetjük vízszintesen az ágyon, nyakában az előkével. Szerintetek jó ez így?
2010. nov. 19. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a pihiszékbe rakom bele.Ha nektek nincs,akkor esetleg hordozóba?De ha jó neki fekve,akkor semmi akadálya csak félő,hogy félrenyeli nem?:)
2010. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nincs véletlen babahordozód? Én azt nagyon szeretem, mindig abban etetem.

2010. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hordozód vagy pihenőszéked nincs, támaszthatod egy kettéhajtott nagypárnával a hátát kicsit... én leterítettem egy törcsivel is. Így akkor csináltam ha nem otthon etettem és nem volt semmi nálam.
2010. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hordozónk volt de visszaadtuk (kölcsönben volt nálunk), vettünk autósülést, de az mindig a kocsiban van. Pihenőszékünk nincs :(
2010. nov. 19. 15:23
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a párnát kipróbálom.
2010. nov. 19. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
én párna nélkül etettem fekve, semmi baja nem volt.
2010. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
én babakocsiba ültettem bele. Én nem etetném fekve, mert így megszokja és később a főzeléket is így akarja majd enni, az meg már veszélyes!
2010. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az ölembe ültettem, az egyik lábamra, átfogattam a kis hátát a karommal (így én tartottam és a gerincének így nem lesz baja), a másik kezemmel meg etettem. Anyáink is így csinálták anno, hiszen akkor még ritka volt az etetőszék és ugye a hozzátáplálást sem 5-6 hónaposan kezdték..
2010. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen babát nem etetnék fekve!

Mi is pihenőszékben etettünk, amíg nem tudott ülni, azóta pedig etetőszék.

Van kölcsön pihenőszékem, ha gondolod (nem vicc, írj privit)!

2010. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van kölcsön pihenőszékem:) én se etetném fekve
2010. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!