Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babámnál...

4 és fél hónapos babámnál elkezdtük a hozzátáplálást, és a széklete furcsán megváltozott. Olyan mintha a gyümölcspép egy az egyben kijönne belőle. Normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányom tápszeres baba, és 4 hónapos korában azt javasolta a védőnő, h kezdjem el bevezetni a gyümülcsöket. Almalevet kapott pár napig, fokozatosan emelve az adagot, aztán jött az almapüré, majd az őszibaracklé és most az őszis pépnél járunk. A hasa nem fáj tőle, de a széklete elég furcsa. Olyan, mintha a barackpüré emésztetelenül jönne ki belőle (csak épp a színe más: zöldes sárga). Normális ez? Az almapürénél nem tapasztaltam ilyet.
2011. okt. 9. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nálunk hetekig ilyen volt, a répa is látszott, mikor azt ette. Aztán szépen ráállt a gyomra ezekre, és onnantól rendes kaki színe volt.
2011. okt. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért van mert még nem tudja megemészteni. szerintem hagyd még 2-3 hétig, addig alma és baracklevet adj csak ha az ízlett.

5 hónaposan már biztos meg tudja emészteni a pocakja :)

2011. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális és ha 6 hósan kap először gyümit akkor is ilyen szokott lenni eleinte. A gyomrának meg kell szokni, lesz ez még érdekesebb is a főzeléknél... Amilyen színűt adtál olyan jön ki alul... és a banántól barna "fonál" szerű is lehet benne - ez a rostja - na ettől majdnem mindenki megijed elsőre- Szép lassan normál kaki lesz belőle. Nyugi az 1 éves már színre - szagra - állagra olyat fog produkálni mint egy felnőtt. :-D
2011. okt. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem hagynám ebbe emiatt a hozzátápit, ha nem fáj a hasa tőle, akkor semmi gond.
2011. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!