Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom napközben csak...

A kislányom napközben csak babakocsiban az udvaron hajlandó aludni mit tehetnék hogy bent is aludjon?

Figyelt kérdés
Jönnek a zimankók és ha ki is teszem majd jól bebugyolálva nem altathatom kint több órát -10 fokban is, viszont teljesen rászokott arra hogy kint alszik a babakocsiban eddig nagyon jó volt mert jó volt az idő de idebent tehetek akár mit nem hajlandó aludni.A pihenőszékben ringatásra elalszik de 10-15 percig tart.Van valami tanácsotok?Járt már így valaki?
2010. nov. 20. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez volt, míg pici volt. Én kint altattam el babakocsiban az erkélyen (jó nagy erkélyünk van, tudtam tologatni is), és mikor elaludt, behúztam a szobába. (Levettem róla egy réteg takarót, arrébb vittem az ajtótól, de az ajtót résnyire nyitva hagytam, és ott aludt bent a meleg szobában, mégis kis levegővel, hiszen nagyon fel volt öltöztetve).
2010. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk mindket gyerkoc ezt csinalta az elso nehany honapban. A lanyom oktoberi a fiam januari. Jol feloltoztettem oket, setaltunk egynagyot, aztan meg az eloszobaban aludtak - nem vettem ki oket a babakocsibol. Nalunk hideg az eloszoba, igy csak picit kibontottam oket.

Szoval ne aggodj, nem fazik meg, csak kelloen be legyen oltoztetve.

2010. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!