Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája babakocsiban...

Akinek a babája babakocsiban séta közben szeret aludni az télen hogy oldja meg? Akkor is mentek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos és a kiságyban csak fél órákat alszik ezért álltalában kiviszem sétálni ebéd után. Akkor alszik akár 2 órát is. De jön a hideg. Ti mit csináltok?
2010. nov. 24. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor kicsi voltam fél éves korom után, órákat aludtam kinn a babakocsiba télen, jól betakargatva, semmi bajom nem lett...Csak ne érje szél....

Az én babámmal is így fogok csinálni.

2010. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de jo kérdés, én is szeretném tudni, nekem 5 honapos lesz a fima, de csak a babakocsiban alszik séta közben napi 2x 2 orát megyünk, itt bent sehogy se, csak cicin kb fél orát.. valaki irjon ötletet:))
2010. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is kint a levegőn tudott igazán jókat aludni. Mindig az utcát róttam vele, még a legnagyobb hidegben is. Ha csak hideg van - nem fúj viharos, jeges szél - nyugodtan ki lehet menni levegőzni, sétálni, a babának nem lesz tőle semmi baja. A doktornőnk még a náthára is ezt a gyógymódot javasolja, minél többet kint lenni a levegőn...

Jól fel kell csak öltöztetni (téli overál + keze, lába, feje se fázzon) és lehet menni sétálni. Ja és persze Te is öltözz fel jól, mert én voltam úgy, hogy a baba bebugyolálva, minden oké... csak a másfél órás séta alatt nekem fagyott le a combom!:) Minden jót!

2010. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudzs, vegyél bundazsákot a babakocsihoz. 6-7000 Ft-nál kezdődnek, nagyon praktikus és nem fázik meg a baba, nem kell igazgatni, mint a takarót és alul is szigetel. Én ezt vettem (mondjuk akkor még kicsit olcsóbb volt):



[link]


Előtte overáll volt, de az nagyon kínlódás, ha bementek boltba vagy beleizzad a baba, vagy mindig ki kell hámozni... A bundazsákot elég kicipzározni és kész is.

2010. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam hogy ráteszem az esővédőt a kocsira, és az még szigetel is. Már mostanában is rá szoktam tenni ha szeles az idő. Talán a baba melegétől, lélegzésétől nemlesz kocsin belül olyan hideg.
2010. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van! Amíg az újszülött kocsinkat használtuk nagyon jó meleget lehetett csinálni a kocsiban azzal, hogy ráraktam az esővédőt. A joggerben már annyira nem, mert nincs annyira védve, minden irányból, de még így is számít. Szél ellen meg tökéletes!
2010. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!